Ļoti pārliecinoši savu ātrumu turpina apliecināt “Red Bull” komanda. Mehiko GP treniņi noslēdzās ar vietējā varoņa Serhio Peresa ātrāko apli. Maksam Verstapenam pēdējais ieskaites aplis neizdevās kā iecerēts, tomēr viņš joprojām bija ātrāks par “Mercedes” braucējiem.

Treniņu sesijas laikā kļuva skaidrs, ka starta pozīciju sodi par jaudas agregāta komponenšu maiņām pienāksies arī “McLaren” pārstāvim Lando Norisam un “Alpine” braucējam Estebanam Okonam. Abi piloti pievienosies Juki Cunodam un Lensam Strolam Mehiko GP starta pēdējās rindās, tikmēr Džordžs Rasels diez vai būs krietni augstāk pēc 5 starta vietu soda par pārnesumkārbas maiņu.

Sesijas sākumā liela aktivitāte trasē nebija vērojama. Pirms tam notikušajās nacionālā līmeņa sacensību laikā uz trases stadiona sekcijas nonāca eļļa. Trases darbinieki ar cementa putekļiem spēja nosusināt asfaltu, tomēr F1 mašīnas joprojām cīnījās ar saķeri.

Rezultātu izteiksmē bija jūtams “Red Bull” braucēju pārsvars. Savā pēdējā aplī Peress izvairījās no kļūdām un uzrādīja sesijas ātrāko apli. To pašu nevar teikt par kopvērtējuma līderi Maksu Verstapenu. Abus komandas biedrus šķīra 0,2 sekundes. Tālāk sekoja abi “Mercedes” braucēji.

Piektais ātrākais bija Karloss Saincs, kurš Brāļu Rodrigesu trasē piecos piegājienos vēl punktus nav guvis. Pēc Formula 1 apļu laiku analīzes gan tiek paredzēts, ka “Ferrari” braucēji piekāpsies “McLaren” un “AlphaTauri” pārstāvjiem. Šarls Leklērs vairākkārt cīnījās ar saķeres trūkumu, pamanījās arī saslīdēt un rezultātu tabulā palika devītajā vietā. Jāuzslavē Juki Cunoda, kurš noslēdza labāko sešinieku uzreiz aiz Sainca.

Mehiko GP kvalifikācijas sākums šodien gaidāms pl. 22:00 pēc Latvijas laika.

Mehiko GP – trešie treniņi