FIA sacīkšu direktors Miahels Masi atzinis, ka Saūda Arābijas trase vēl nav gatava uzņemt un darbu tās sagatavošanai vēl daudz. Masi gan uzstāj, ka satraukumam pamata nav, un nākammēnes paredzētā sacīkste notiks.

Saūda Arābijas Grand Prix paredzēts kā priekšpēdējais sezonas posms, kuram būtu jānotiek 5. decembrī. Sacīkste notiks Džidas pilsētas ielās, kur tā tiek būvēta uz ielu pamata. Trase arī būs otra garākā šīs sezonas kalendārā – 6,7 kilometrus garo trasi pārspēj vien Spa-Frankoršampa par 300 metriem.

Lai gan Masi ir drošs, ka sacīkste notiks, trases stadija vēl ir būvniecības procesā, kā to apstiprina attēli no Formula 1 galvenā video rediģētāja Doma Smita ‘Twitter’ konta:

Es biju tur pāris nedēļas atpakaļ un vēl daudz kas notiek, vienlaicīgi tiek veikti vairāki lieli būvniecības darbi. Bet Formula 1 un FIA saņem ikdieņišķus ziņojumus par progresu. Un darbi iet uz priekšu ļoti raiti. Protams, ir daudz, kas vēl jāizdara, tas nav noliedzami. Domāju ikviens apstiprinās, ka darbu vēl daudz. Bet esmu drošs, ka sacīkste notiks,” intervijā ar The Race žurnālistu Skotu Mičelu ziņoja Masi.

Līgums ar Saūda Arābijas trasi ir parakstīts uz vismaz 10 gadiem, un ielu trase ir tikai kā pagaidu variants, kamēr tiek uzbūvēta speciālā sacīkšu trase. Masi arī viesosies trasē šī mēneša laikā vairākas reizes, lai pārbaudītu būvdarbus.

Trase būs būvēta pēc visām nepieciešamajām drošības prasībām, esmu par to drošs, un personīgi par to pārliecināšos,” piebilda Masi.