‘Mercedes’ atklājuši, ka Luisam Hamiltonam nākamās nedēļas Saūda Arābijas Grand Prix būs pieejams dzinējs, ko komanda izmantoja Sanpaulu Grand Prix.

Hamiltons Sanpaulu Grand Prix saņēma starta vietu sodu par jauna iekšdedzes dzinēja izmantošanu, taču, iespējams, tieši dzinēja nomaiņa bija faktors, kas palīdzēja izcīnīt uzvaru Brazīlijas sacīkstē no desmitās pozīcijas. Kataras Grand Prix komanda nomainīja šo jauno dzinēju uz iepriekš izmantoto, jo trase nav ar daudz taisnēm, savukārt Džedas ielu trase Saūda Arābijā, kas ir nākamā un priekšpēdējā sezonas sacīkste, ir tieši pretējais.

Jeddah Street Circuit 2021.svg

Džedas ielu trases līkumi ir salīdzinoši lēzeni un ātri – kvalifikācijā noteikti redzēsim kā piloti daudzus no tiem ņem ir pilnu gāzi, un svarīgi ir noturēt šo ātrumu. Sanpaulu Grand Prix redzējām, cik efektīvs un jaudīgs salīdzinājumā ar pārējiem ir Hamiltona jaunais dzinējs, un šeit tas arī noteikti nāks par labu.

Saūda Arābijā vajadzētu būt trasei, kas piestāv vairāk mums, bet kā jau šogad esam redzējuši, kad domājam, ka mums būs priekšroka, viss var sagriezties uz otru pusi. Tur [Saūda Arābijā] ir garas taisnes un mēs dabūsim savu labāko aprīkojumu, dzinēju,” par gaidāmo sacīksti izteicās Toto Vulfs.

Cerams, ka Valtteri [Botass] spēs būs augšgalā, jo mums viņu tur vajag, bet jebkurā gadījumā, ja visi finišē sacīksti, tā [čempionāta cīņa] ies uz Abu Dabī,” par komandas izredzēm uz konstruktoru kausu teica ‘Mercedes’ komandas direktors.