Formula 1 čempionāta organizatori ir nosaukuši sešus posmus, kuros tie vēlētos izmantot sprinta sacīkšu formātu nākamajā sezonā, tomēr šo piedāvājumu vēl apspriedīs komandas.

Džidas trases paddokā notika kārtējā komandas bosu sanāksme, kurā jau tika apspriesti plāni uz sprinta sacīkstēm nākamajā sezonā, lai gan līdz balošanai pagaidām vienību vadītāji nav tikuši. Tomēr ir kļuvis zināms, ka Formula 1 organizatori jau nosaukuši konkrētu posmu un trašu sarakstu, kurās varētu organizēt arī sprinta sacīkstes:

Bahreinas GP – Sakira;
Emiljas Romaņjas GP – Imola;
Kanādas GP – Monreāla;
Austrijas GP – Red Bull Ring;
Holandes GP – Zandvorta;
Brazīlijas GP – Interlagosa.

Kopumā nevienai no komandām nav iebildumu par sprinta sacīkšu formātu, tomēr lielākās diskusijas ir par finansu pusi. Šogad komandām pienācās iespēja izmantot papildus budžetu, ja kādā no sprinta sacīkstēm notika nopietna avārija un nepieciešami lieli līdzekļi, lai segtu tās izmaksas. Nav izslēgts, ka uz nākamo gadu F1 vienkārši iedalīs konkrētu summu visām komandām, neiedziļinoties katrā no gadījumiem.

Vēl komandas spriedīs par iespēju mainīt punktu kārtību un viens no piedāvājumiem ir piešķirt punktus top10 pilotiem nevis tikai top3 kā šogad. Tāpat ir plānots mainīt “pole position” iegūšanas kārtību un tā atkal atgriezīsies pie kvalifikācijas uzvarētāja, nevis pie sestdienas sprinta sacīkstes uzvarētāja, kā tas ir šogad.