Pavisam drīz varētu sākties darbs pie jaunas filmas par Formulu 1, kurā piedalītos Breds Pits un Luiss Hamiltons.

Hollywood Reporter” ziņo, ka lielās kinostudijas un straumēšanas platformas šobrīd cīnās par tiesībām filmēt jauno kino projektu par Formula 1 sacīkstēm. Projekta vērtību, protams, ceļ divi uzvārdi, kas tajā figurē Brets Pits un Luiss Hamiltons.

Par ko tieši ir filmas scenārijs, pagaidām līdz galam nav skaidrs, taču avoti ziņo, ka Luisa Hamiltona iesaiste varētu liecināt, ka tas būs par britu pilota dzīvi, karjeru un centieniem izcīnīt astoto čempiona titulu.

Šobrīd par iespējām iegūt projektu savā īpašumā cīnās Paramount, MGM, Sony, Universal, kā arī straumēšanas satura giganti Apple, Amazon un Disney. Arī Netflix vārds tiek minēts un nevar aizmirst, ka Netflix jau ir labi pazīstams ar Formula 1 pasauli pēc ļoti veiksmīgā seriāla “Drive to Survive” debijas.

Šis, protams, nebūs pirmais kino projekts par autosportu un Formulu 1. Leģendārais Nikija Laudas un Džeimsa Hanta duelis 1976.gada sezonā tika attēlots filmā “Rush”, kas uz ekrāniem iznāca 2013.gadā un tajā galvenās lomas spēlēja Kriss Hemsvorts un Daniels Bruls. Bet 2019.gadā Oskara nominācijas ieguva filma par Ford un Ferrari cīņu ar nosaukumu “Le Mans’66”.