Formula 1 komandas sāk gatavoties pēcsezonas jauno pilotu testiem, kas 14.decembrī risināsies tur pat Abu Dabī trasē un vairākas vienības jau ir apstiprinājušas savus kandidātus.

Seržants ar “Williams”

“Williams Racing” ir apstiprinājuši, ka testos dos iepsēju savas akadēmijas jaunajam dalībniekam amerikānim Loganam Seržantam. 20 gadus vecais Seržants “Williams” akadēmijā tika uzņemts oktobrī un līdz ar to atgriezās Eiropā, kad pēc ne visai veiksmīgas Formula 3 sezonas bija devies uz dzimteni. Turklāt viņš piedalījās Formula 2 pirmspēdējā posmā Džidas trasē, kas bija viņa debija čempionātā. Uz pēdējo F2 posmu Seržans vairs nav pieteikts “HWA Racelab” komandā, tomēr “Williams” apstiprināja, ka amerikānis nākamgad aizvadīs pilnu sezonu Formula 2 sērijās, pagaidām gan neminot viņa komandu.

Švarcmans ar “Ferrari” un “Haas”?

Kļuvis zināms, ka krievu pilots Roberts Švarcmans jauno pilotu testos Abu Dabī startēs “Ferrari” komandas sastāvā. Iepriekš tika ziņots, ka krievu pilots, kas ir “Ferrari” akadēmijas biedrs jau vairākus gadus, testos startēs “Haas” komandas sastāvā. Švarcmanam vēl ir matemātiskas izredzes izcīnīt F2 titulu, tomēr tās ir visai niecīgas un izskatās, ka krievu pilots pēc divām sezonām Formula 2 čempionātā “Prema” sastāvā nākmgad neatgriezīsies čempionātā. Pagaidām par viņa 2022.gada plāniem nekas nav zināms.

Piastri ar “Alpine”

Arī Oskars Piastri, kurš ir Formula 2 čempionāta pārliecinošs līderis, piedalīsies jauno pilotu testos Abu Dabi, kur pilotēs “Alpine A521” modeli. Austrālietim nākamajā sezonā ir plānota visai intensīva mācību un testu programma “Alpine” komandas satāvā, lai gatavotos iepsējamai debijai jau 2023.gada sezonā.