Makss Verstapens uzrādīja ātrāko apļa laiku pirmajā treniņā, gatavojoties izšķirošajam 2021.gada sezonas posmam Abū Dabī GP, kas šajā nedēļas nogalē risinās Jasmarina trasē.

Verstapens jau no treniņu sesijas pirmajām minūtēm devās trasē un uzrādīja ātrākos apļus, tomēr “Red Bull” pilotam drīz vien nācās doties boksos, lai mehāniķi varētu pielāgot stūres pagriešanas leņķi, ar ko nebija mierā Verstapens. Līdzīgi, kā visi vadošā desmitnieka braucēji, arī Makss Verstapens savā ātrākajā aplī izmantoja mīkstā sastāva riepas.

Luiss Hamiltons uz brīdi nokļuva otrajā pozīcijā tikai 0,033s aiz Verstapena, tomēr viņa apļa laiks tika dzēsts par izbraukšanu ārpus trases 16.līkumā. Jāpiebilst, ka Hamiltonam trīs apļi pēc kārtas tika anulēti par pārkāpumu šajā pagriezienā.

Valteri Botass līdz ar to uzrādīja otro apļa laiku, kamēr otrs “Red Bull” pilots Serhio Peress ierindojās ceturtajā vietā. Līdz ar to visi četri vadošo komanu piloti bija tabulas galvgalī pēc pirmā treniņa un visi ierindojās 0,3s robežās. 

Kimi ķivereInteresanti, ka labākais no pārējiem šoreiz bija Juki Cunoda, turklāt viņš Peresam zaudēja tikai 0,015s.

Tikmēr pēdējo GP posmu uzsācis arī Kimi Raikonens, kurš startē ar īpašu ķiveres krāsojumu no 2001.gada, kad soms debitēja Formulā 1 “Sauber” komandas sastāvā.

Abū Dabī GP 1.treniņš