Luiss Hamiltons un ‘Mercedes’ komandas galva Toto Vulfs neapmeklēs FIA svinīgo balvu pasniegšanu. Šāds lēmums pieņemts pēc dramatiskā un strīdīgā finiša titula izšķirošajā sacīkstē Abū Dabī.

Lai gan ‘Mercedes’ atsaukuši savu apelāciju par Abū Dabī Grand Prix rezultātu un sacīkšu vadības lēmumiem, komanda turpina izrādīt savu neapmierinātību par notikušo. Ne tikai Hamiltons un Vulfs neapmeklēs FIA balvu pasniegšanu Parīzē, bet arī atteikušies uz turieni sūtīt gan šī gada F1 spēkratu, gan Formula E bolīdu. Abas formulas šosezon izcīnija konstruktoru kausu.

Mēs abi tur nebūsim. Es neieradīšos savas uzticības un lojalitātes Hamiltonam, kā arī sava taisnīguma dēļ. Bet mūs kā komandu pārstāvēs Džeimss Elisons, kurš saņems trofeju visu to cilvēku vārdā Braklejā un Briksvortā, kuriem vajadzētu svinēt mūsu astoto konstruktoru kausa uzvaru pēc kārtas. Viņi ir pelnījuši nosvinēt šo notikumu, jo tas ir fantastisks sasniegums ar ko visi lepojamies,” izteicies ‘Mercedes’ komandas galva Vulfs. 

Hamiltona lēmums neapmeklēt ikgadējo pasākumu gan ir Formula 1 noteikumu pārkāpums. Visiem braucējiem, kas finišē TOP 3 čempionāta kopvērtējumā pasākums ir obligāts, taču vēl nav zināms vai Hamiltons par šo saņems kādas sankcijas.

Pants 6.6 no Formula1 Sporta noteikumiem:” Braucējiem, kuri finišējuši pirmajā, otrajā vai trešajā vietā čempionāta kopvērtējumā, ir jābūt klāt ikgadējā FIA balvu pasniegšanas ceremonijā.