Kamēr vairākas komandas izvēlējušās taktiku līdz pēdējam brīdim attīstīt jaunos modeļus, Aston Martin komanda, kas kā trešā prezentēja savu jauno mašīnu, nolēma izvēlēties drošāko risinājumu.

Komandas tehniskais vadītājs Endrjū Grīns atklāja, ka ņemot vērā visaptverošo tehnisko revolūciju, šī gada modeļiem var parādīties negaidītas problēmas, kas vēlāk ietekmētu attīstības procesu testos.

Lai izvairītos no šāda likteņa, Aston Martin šogad nolēma agrāk par konkurentiem pabeigt jaunās mašīnas sagatavošanu un jau šodien aizvadīja pirmos testus Silverstonas trasē.
Tostarp Grīns arī norādīja, ka līdz pirmajiem testiem Barselonā turpinās uzlabojumu pilnveidošana un 23.februāra rītā mēs varētu ieraudzīt jau uzlabotu AMR22 modeli.

Silverstonas testos, kur Aston Martin drīkstēja nobraukt ne vairāk kā 100 km, AMR22 modeli izmēģināja abi piloti – Lanss Strols un Sebastians Fetels. Līdz ar to komanda ir izmantojusi vienu no divām filmēšanas dienām, kuru laikā netiek izmantotas Pirelli sacīkšu riepas, bet gan īpaši šādiem pasākumiem domātas riepas.