Par franču F1 komandas “Alpine” galveno sponsoru kļuvis uzņēmums BWT, kas vēl pērn sadarbojās ar “Aston Martin”. Tas nozīmē, ka “Alpine” vienībai būs ne vien jauns oficiālais nosaukums, bet arī formulu krāsojums.

Jauno sacīkšu mašīnu A522 komanda gatavojas prezentēt tikai 21. februārī, bet šodien tika paziņots, ka šogad par tās galveno sponsoru kļuvis BWT. Tas ir viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem ūdens attīrīšanas sistēmu jomā. Komanda līdz ar to šobrīd oficiāli pārdēvēta par “BWT Alpine F1 Team”. Par to, ka gaidāms šāds pavērsiens, tika baumots jau kādu laiku.

Fernando Alonso un Estebana Okona sacīkšu mašīnas pamatā saglabās līdzšinējo zilo toni, taču jaunajā krāsojumā tiks izmantoti arī BWT raksturīgās rozā krāsas elementi. Jaunais auto un tā dizains līdzjutēju acīm būs ieraugāms jau pēc pusotras nedēļas (attēlā – variācija par “Alpine” jauno dizainu).

BWT savulaik kļuva par “Force India” komandas sponsoru, turpinot sadarbību, kad tā pārtapa vispirms par “Racing Point”, pēc tam par “Aston Martin”.

Neoficiāli zināms, ka Otmars Šafnauers, kurš vēl pagājušajā sezonā vadīja “Aston Martin” komandu, šogad kļūs par “Alpine” vienības bosu.