Šodien kā pēdējā no desmit komandām jauno sacīkšu auto un tā krāsojumu oficiāli prezentēja “Alfa Romeo” vienība. Šosezon to pārstāvēs Valteri Botass un Guanju Žou.

Pārējās deviņas komandas savus 2022. gada spēkratus, kas tapuši pēc jaunajiem tehniskajiem noteikumiem, atrādīja jau pirms testiem, kas šonedēļ norisinājās Barselonas trasē. Daļa no komandām prezentācijās gan izmantoja šova modeļus, plašākai publikai parādot vien jaunās krāsas, kamēr visas sacīkšu mašīnas aktuālajā izskatā bija vērojamas testu laikā.

“Alfa Romeo” arī piedalījās testos ar savu jauno C42 modeli, taču izmantoja maskēšanās krāsojumu. Vien šodien tā prezentēja dizainu, ar kādu gaidāmajā “Formula 1” sezonā piedalīsies sacensībās.

Šogad vienībai pilnībā mainījies sastāvs, jo F1 karjeru ir beidzis Kimi Raikonens, tāpat no čempionāta prom devies Antonio Džiovinaci. Šosezon “Alfa Romeo” pārstāvēs bijušais čempionvienības “Mercedes” pilots Valteri Botass, kā arī Guanju Žou, kuram tā būs debija pasaules čempionātā. Viņš arī kļūs par pirmo ķīnieti, kurš startējis F1.