Kamēr visi gatavojas jaunās “Formula 1” sezonas sākumam, Karloss Sainss paralēli arī veic pārrunas ar “Ferrari” komandu par līguma pagarināšanu. Pie jauna kontrakta spānis varētu tikt samērā drīz.

Saincs itāļu vienībā ieradās tikai pērn, taču ātri tajā iejutās un kļuva redzams, ka šeit ir uz palikšanu. Lai gan nevienu uzvaru pagājušajā sezonā izcīnīt neizdevās, viņa sniegums bija ļoti stabils un labs, tika izcīnīta arī viena otrā un trīs trešās vietas. Kopvērtējumā Saincs bija piektais, zaudējot tikai “Red Bull” un “Mercedes” komandu pilotiem.

Šarlam Leklēram, kurš pērn zināmā mērā palika Sainca ēnā, jau šobrīd ir spēkā kontrakts līdz 2024. gadam, kamēr Saincam līguma termiņš ir līdz šim gadam, ar iespēju to pagarināt.

“Nav noslēpums, ka pašlaik esam līguma pagarināšanas fāzē,” atklāj Saincs. “Vēl nezinu, kad pienāks īstais brīdis, kurā vienosimies par visām detaļām. Bet esam priecīgi, progress ir.”

Arī “Ferrari” vadītājs Matija Binoto stāsta, ka pārrunas ar Saincu notiek: “Strādājām pie tā dienu no dienas, mērķis mums ir viens un tagad vēl tikai jāvienojas par niansēm.”

Ņemot vērā to, cik lielu popularitāti Spānijā iemantojis Saincs, ar viņu labprāt sadarbojas arī lieli sponsori, kas nes savu labumu arī “Ferrari”. Nesen par sadarbības turpināšanu ar sportistu paziņoja banka “Santander” un pazīstamais alus ražotājs “Estrella Galicia”.

Ja Saincs tiks pie jauna līguma, kas visticamāk arī notiks, rodas jautājumi par Mika Šūmahera turpmāko karjeru. Šogad viņš jau otro sezonu aizvadīs “Haas” sastāvā, bet viņam nākotnē ir piesolīta vieta “Ferrari”.