“McLaren” komanda paziņojusi, ka tās pilots Daniels Rikjardo ir pārslimojis “Covid-19” un varēs piedalīties šajā nedēļas nogalē Bahreinā gaidāmajā F1 pasaules čempionāta jaunās sezonas pirmajā posmā.

Austrāliešu sportistam saslimšana ar “Covid-19” tika konstatēt pagājušās nedēļas otrajā pusē, kad turpat Sakiras trasē tika aizvadīti noslēdzošie pirmssezonas testi. Rikjardo bija paredzēts sēsties pie mašīnas stūres otrajā testu dienā, taču viņš nejutās labi. Vēlāk arī veiktais tests liecināja, ka pilots saķēris vīrusu.

Tāpat bija bažas, ka Rikjardo varētu neizdoties laikus atveseļoties, lai varētu piedalīties pirmajā posmā. Tika jau runāts, ka tādā gadījumā komandā startēs viens no “Mercedes” rezervistiem – Stofels Vandūrns, kurš “McLaren” pārstāvējis jau iepriekš, vai Niks de Vrīss, kurš F1 sacensībās līdz šim nav braucis. Pašlaik abi piedalās “Formula E” čempionātā.

Šodien veiktie testi Rikjardo organismā “Covid-19” klātbūtni vairs neparāda, viņš jūtas labāk un jau rīt, kopā ar visiem pārējiem būs trasē, lai sniegtu intervijas un sāktu gatavoties treniņbraucieniem, kas tiks aizvadīti piektdien.