Iepriekšējās F1 sezonas čempions Makss Verstapens ar jauno “Red Bull” sacīkšu mašīnu sasniedza ātrāko rezultātu Bahreinas posma otrajos treniņbraucienos. Arī šajā reizē otrajā un trešajā pozīcijā ierindojās “Ferrari” piloti, turklāt Šarls Leklērs līderim zaudēja mazāk par 0.1 sekundi.

Otrajai treniņsesijai notiekot prožektoru gaismā, apstākļi Sakiras trasē bija līdzīgi tiem, kas sportistus sagaidīs sestdien kvalifikācijā. Līdz ar to komandas lielu uzsvaru lika uz kvalifikācijas simulāciju veikšanu, un rezultāti šajā treniņā bija par vairākām sekundēm ātrāki nekā dienā.

Sākotnēji sportisti izmantoja vidējā sastāva riepas un ar tām ātrākais bija Leklērs, kamēr Verstapens ieņēma otro vietu. Kad visi pārgāja uz mīkstajām riepām, labāko apli 1:31.936 sasniedza Verstapens. Treniņu otrajā vietā pabeidza Leklērs, kurš zaudēja tikai 0.087 sekundes, bet vairāk par pussekundi atpalika Karloss Sainss. Turpat aiz viņa ceturtajā vietā ierindojās jaunais “Mercedes” pilots Džordžs Rasels, kurš arī šoreiz bija ātrāks par Luisu Hamiltonu.

Kamēr Rasels no Verstapena atpalika nepilnas 0.6 sekundes, Hamiltons bija 1.2 sekundes lēnāks. Viņam acīmredzami bija problēmas ar mašīnu, un vēlāk komanda apstiprināja, ka bijis tehnisks defekts DRS sistēmai. Arī “peldēšana” bija izteiktāka nekā Raselam, un vienā no lidojošajiem apļiem Hamitons izbrauca par tālu pirmā līkuma ārmalā. Beigās viņam devītais rezultāts, zaudējot arī tādiem pilotiem kā Fernando Alonso, Serhio Peress un Miks Šūmahers.

Aktivitāte trasē Bahreinā turpināsies sestdien, kad plkst. 14:00 pēc Latvijas laika sāksies trešais treniņš, savukārt kvalifikācijas sākums nolikts uz plkst. 17:00.

Bahreinas GP otrā treniņa rezultāti: