Bijušais Formula 1 braucējs Gerhards Bergers sniedzis savu skatījumu, kā mūsdienu čempioni Luiss Hamiltons un Makss Verstapens izskatās uz tādas leģendas fona kā Airtons Senna.

Luiss Hamiltons allaž teicis, ka viņā elks F1 ir Airtons Senna. Lai gan brazīlietis tiek uzskatīts par vienu no visu laiku izcilākajiem sacīkšu braucējiem, statistika ir labvēlīgaka Hamiltonam. Gerhards Bergers savulaik startējis vienā komandā ar Airtonu Sennu sarunā ar Autosport izvērtējis Hamiltona braukšanas stilu.

Manuprāt, Hamiltons ļoti gudri atstāj pietiekami daudz vietas, lai neavarētu, taču atgūtu to visu citā veidā. Pateicoties savai pieredzei, Luiss ir ļoti rāms. Viņš allaž izmanto savas izdevības,” stāsta Bergers.

Šogad, ja “Red Bull” ir labākā mašīna, Makss varbūt pieies situācijai citādāk. Varbūt viņam nav vajadzības būt tik agresīvam. Ja esi agresīvs, tas nestrādā un jūs saskaraties, vai tu izstājies, tas ir sāpīgi,Gerhards Bergers piebilst, ka ar labāko mašīnu allaž jāraugās ilgtermiņā. “Jāspēj pieņemt, ka konkrētajā sacīkstē var nākties zaudēt pāris punktus, jo vēlāk tos varēs atgūt. Viss atkarīgs, cik laba ir mašīna.”

Es joprojām Sennu liktu pirmajā vietā, jo viņa šarms un personība bija citā līmenī. No sportiskā skatu punkta domāju, ka Luiss ir tikpat labs, cik Senna bija. Esmu šai sporta veidā 45 gadus un varu teikt, ka Hamiltons un Senna ir divi izcilākie braucēji, kurus esmu redzējis.