Luiss Hamiltons atzinis, ka nekas no tā, ko komandai dara, lai uzlabotu “Mercedes” sacīkšu mašīnas ātrumu, īsti nedarbojas un labumu nedod. Makss Verstapens pēc šodienas treniņiem tikmēr paudis, ka vēl ir krietni jāpastrādā, lai Austrālijas posmā izdotos uzveikt “Ferrari” pilotus.

Verstapens sola cīņu ar “Ferrari”

Abos pirmajos F1 treniņbraucienos Melburnā ātrākos rezultātus sasniedza “Ferrari” vienība – Karloss Saincs bija ātrākais pirmajā sesijā, bet Šarls Leklērs sasniedza labāko apli otrajā treniņā. Makss Verstapens no “Red Bull” otro treniņu noslēdza starp abiem “Ferrari” braucējiem, ieņemot otro vietu.

“Pēdējā aplī man priekšā gadījās cita mašīna, kas patraucēja uzrādīt labāku rezultātu,” saka Verstapens. “Tomēr pirmajā treniņā un otrā treniņa sākumā mums bija problēmas ar mašīnas balansējumu. Tad, pirms noslēdzošajiem apļiem, veicām izmaiņas un tad jau jutos daudz labāk. Šobrīd nedaudz zaudējam “Ferrari”, bet domāju, ka varam panākt to, ka nokļūstam tuvāk. Viņi ir ātri, bet garo distanču režīmā izskatījāmies diezgan stabili un labi, ar ko esmu apmierināts. Bija nepieciešams veikt izmaiņas mašīnas regulējumos, jo sākumā bija ne tik labi. Ejam pareizajā virzienā un, cerams, arī pirms rītdienas vēl spēsim kļūt nedaudz ātrāki. Vēl ir veicams darbs, bet vairāk vai mazāk esam cīņā par uzvaru.”

Hamiltons necer ne uz ko

Abi “Mercedes” braucēji otrajā sesijā neiekļuva pat starp desmit ātrākajiem. Džordžs Rasels palika 11. vietā un atzina, ka mašīna šajā trasē “peld” vēl vairāk nekā pirmajos divos posmos. Luiss Hamiltons bija 13. ātrākais un norādīja, ka regulējumu mainīšana nepalīdz kļūt ātrākiem.

“Pašlaik nekas no tām izmaiņām, ko veicam, nepadara mašīnu ātrāku,” viņš saka. “Līdz ar to viss ir sarežģīti. Pirms otrajiem treniņiem veicām dažas izmaiņas, bet beigās izrādījās, ka pirmajā treniņā viss bija labāk. Otrais treniņš man izvērtās grūtāks. Nezinu. Mašīna vienkārši ir cimperlīga. Neko daudz nevaram darīt. Tā vienkārši ir. Jābrauc ar tādu mašīnu, kāda ir. Tu mēģini braukt ātri, bet pat tad, ja izdodas labs aplis, esi 1.2 sekundes lēnāks. Nav viegli.”