Luiss Hamiltons F1 sacīkstēs Austrālijā piekāpās komandas biedram Džordžam Raselam un finišēja ceturtajā vietā. Septiņkārtējais pasaules čempions atklāj, ka nav spējis cīnīties par augstāku pozīciju, jo viņa motors sācis pārkarst.

Neskatoties uz grūtībām, “Mercedes” vienība Melburnā sasniedza labus rezultātus. Hamiltons no piektās vietas startā pacēlās līdz trešajai, bet nokļuva aiz komandas biedra, kad trasē devās drošības mašīna un Rasels ļoti izdevīgā brīdī iebrauca boksos pēc jaunām riepām.

“Šajā nedēļas nogalē ar mašīnu bijis daudz grūtību,” pēc sacīkstēm sacīja Hamiltons. “Piektā un sestā vieta kvalifikācijā, progress, ko piedzīvojām un problēmas ar izturību… pēc tā visa mēs noteikti necerējām finišēt trešajā un ceturtajā vietā.”

Rasels aizvadīja vairākas spraigas cīņas ar “Red Bull” pilotu Serhio Peresu, tomēr piekāpjoties uz finišējot trešajā vietā. Jau otrās sacīkstes pēc kārtas viņš finišējis augstāk par komandas biedru, turklāt kopvērtējumā šobrīd pacēlies uz otro pozīciju. Hamiltons sacīkstes noslēdza ceturtais, atzīstot, ka par kaut ko vairāk nav varējis sacensties tehnisku iemeslu dēļ. Kopvērtējumā viņš pašlaik ir piektais.

“Džordžs paveica lielisku darbu, viņam bija labs ātrums, un arī kopumā aizvadīto trīs sacensību laikā viņa sniegums bijis ļoti cienījams,” teica Hamiltons. “Redzēju kaut ko no viņa cīņas ar Peresu ,un es ļoti būtu gribējis atrasties viņa vietā. Bet es samierinos ar saviem izcīnītajiem punktiem. Nevarēju sacensties par trešo vietu, jo dzinējs pārkarsa, tāpēc nācās atkāpties. Nācās vienkārši braukt aizmugurē. Kopā mēs komandai atvedām tik punktus, cik vien varējām izcīnīt, kas ir lieliski.”