F1 sacīkšu nedēļas nogale “Mercedes” vienībai pagaidām izvērsusies visai bezcerīga. Ne kvalifikācijā, ne arī sprinta sacīkstēs tai neizdevās iekļūt pirmajā desmitniekā, un Luiss Hamiltons atzīst, ka šogad komanda par titulu necīnās.

Daudz netrūka, lai Hamiltons kvalifikācijā nepārvarētu pat pirmo kārtu, taču tālāk par otro tikt ne viņam, ne komandas biedram neizdevās. Pēc tam Emīlijas-Romanjas “Grand Prix” sprinta sacīkstēs Džordžs Rasels ieņēma 11. vietu, bet Hamiltons palika četrpadsmitais.

“Mēs pavisam noteikti necīnāmies par titulu,” intervijā “Sky Sports F1” atzīst Hamiltons. “Bet mēs cīnāmies par to, lai saprastu mašīnu un sezonas laikā to uzlabotu. Tas ir vienīgais, uz ko šobrīd varam cerēt. Mēs turamies kopā, cenšamies motivēt visus. Tādā nu situācijā esam, bet visi strādā galvas nepaceldami un, cik smagi vien spēj.”

Pēc kvalifikācijas bija vērojams, ka Hamiltonam boksos ir nepatīkama vārdu apmaiņa ar komandas bosu Toto Volfu, lai gan šīs sarunas saturu viņš žurnālistiem neatklāja.

Jautāts par to, ko devušas sprinta sacīkstes, pilots teica, ka šobrīd ļoti svarīgi ir visi dati, ko iespējams savākt par mašīnu. Tāpat viņš atzina, ka šī komandas cilvēkiem nav pirmā reize, kad tie nonākuši lielās grūtībās.

“Mēs ieguvām datus,” pēc sacīkstēm sacīja Hamiltons. “Komandas aizkulisēs notiek lieli darbi, bet ir tā, kā ir. Šogad neesam paveikuši savu darāmo pareizi, bet visi smagi strādājam, lai to pagrieztu otrādi. Komanda ir gājusi cauri daudziem, daudziem grūtiem gadiem. Vairums cilvēku, ar ko strādāju, šeit ir jau kādus 20 gadus.”