Spānijas GP otrajos treniņbraucienos ātrāko rezultātu atkal sasniedza Šarls Leklērs, taču šoreiz starp abiem “Ferrari” pilotiem pamanījās iespraukties “Mercedes” komandas braucēji. Makss Verstapens palika vien piektais.

Salīdzinot ar pirmo treniņu, kurā Leklērs arī bija ātrākais, viņam savu rezultātu izdevās uzlabot par nepilnām 0.2 sekundēm. Otrajā sesijā F1 čempionāta līderis uzrādīja laiku 1:19.670, par 0.1 sekundi pārspējot Džordžu Raselu, kamēr Luiss Hamiltons atpalika 0.2 sekundes. Tālāk sekoja Karloss Saincs un Verstapens no “Red Bull” vienības, kuri zaudēja vairāk par 0.3 sekundēm.

Treniņa pirmajā daļā no trases tehnisku problēmu dēļ izbrauca “Alfa Romeo” pilots Valteri Botass. Lando Noriss tikmēr sabojāja savas “McLaren” mašīnas grīdu, kad uzbrauca uz vienas no apmalēm.

Sesijas beigās pāri grants joslai pārbrauca Serhio Peress, kuru pirms tam pirmajā treniņā pie “Red Bull” formulas stūres bija nomainījis igaunis Juri Vips. Peress otro treniņu noslēdza ar septīto rezultātu. Par viņu ātrāks bija “Alpine” pārstāvis Fernando Alonso.

Sestdien plkst. 14:00 pēc Latvijas laika sāksies pēdējie treniņbraucieni, bet kvalifikācijas sākums gaidāms plkst. 17:00. Spānijas “Grand Prix” sacensības startēs svētdien plkst. 16:00.

Spānijas GP otrais treniņš: