Ar ātrāko rezultātu pēdējo treniņu pirms kvalifikācijas Monako F1 trasē noslēdzis “Red Bull” komandas pilots Serhio Peress. Pavisam nedaudz viņam zaudēja piektdienas ātrākais braucējs Šarls Leklērs ar “Ferrari”.

Treniņa beigu daļā vadošie braucēji vairākkārt laboja savus rezultātus, ne reizi vien nomainoties līderiem. Serhio Peress izrādījās ātrākais, sasniedzot apļa laiku 1:12.476, bet pirmo divu treniņu ātrākais pilots Leklērs meksikānim zaudēja 0.041 sekundi. Karloss Saincs bija trešais un ar savu labāko apli atpalika 0.370 sekundes, bet Makss Verstapens bija 0.405 sekundes lēnāks.

Lai gan otrajā treniņā piektdien bija vērojams “Ferrari” komandas pārsvars, šodien jau situācija atkal pamainījusies. Peress turklāt trešo sesiju pēc kārtas bija ātrāks par komandas biedru Verstapenu, kurš uz šo posmu ieradies kā F1 pasaules čempionāta līderis.

Neilgi pirms treniņa beigām Lenss Strols kļūdījās, par daudz uzbrauca “Piscine” līkuma apmalei, kā rezultātā “Aston Martin” formulu nebija iespējams iegriezt līkumā un ar priekšējo labo pusi tā mazliet atsitās pret barjeru. Kanādiešu pilots nolauza antispārna malu, bet spēja atgriezties boksos.

Kvalifikācija startēs jau plkst. 17:00 pēc Latvijas laika. Šajā posmā cīņa par starta vietām būs īpaši svarīga, ņemot vērā, ka Monako ielu trasē apdzīšanas iespējas ir ļoti ierobežotas.

Trešā treniņa rezultāti: