Aizvadītajā svētdienā bijušais FIA pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionātu braucējs Robins Larsons darbnīcā piedzīvojis dzīvībai bīstamu incidentu, pārgriežot kaklu un tiekot pie 40 šuvēm.

Larsons, kurš šogad startē ‘Nitro Rallycross” čempionātā, tajā izcīnot uzvaru sezonas pirmajā posmā Lidenhilā, aizvadītajā nedēļas nogalē vienatnē esot strādājis darbnīcā, kad piedzīvojis neveiksmīgu incidentu, ar leņķa slīpmašīnu iegriežot lielu brūci savā kaklā. Kā zviedru pilots vēsta savā “Instagram” kontā, paveicies, ka ģimene un draugi ieradušies ātrāk par neatliekamo palīdzību, to laiku sniedzot pirmo palīdzību un uzturot Larsonu pie samaņas. Vēlāk slimnīcā Larsonam uzliktas 40 šuves.

Larsons savas karjeras laikā izcīnījis vienu uzvaru World RX sacensībās, bet 2014. un 2019. gadā kļuvis par Eiropas rallijkrosa čempionu. Zviedru rallijkrosa braucējs regulāri viesojies arī Biķernieku trasē, Rīgā, labāko panākumu sasniedzot 2017. gadā, kad Eiropas čempionāta ieskaitē Supercar klasē tika pie otrās vietas.

Robins Larsons, Foto: Edgars Beļakovs / F1LV