“Ferrari” komandai nav iemesla domāt, ka tā nevar uzvarēt visos šogad atlikušajos desmit F1 čempionāta posmos, paziņojis tās vadītājs Matija Binoto. Skaitot punktus, pat ar to tomēr varētu būt par maz, lai Šarls Leklērs kļūtu par čempionu.

Pēc aizvadītām 12 sacīkstēm Makss Verstapens kopvērtējumā iekrājis 63 punktu pārsvaru pār Leklēru. Ja “Ferrari” pilots uzvarētu visos atlikušajos posmos, ieskaitot sprinta sacīksti Brazīlijā, bet Verstapens ik reizi finišētu otrais un uzrādītu sacensību ātrākos apļus, par čempionu ar divu punktu pārsvaru tik un tā kļūtu “Red Bull” braucējs.

Jautāts par to, vai tagad viss atkarīgs ne vien no “Ferrari” snieguma, bet arī “Red Bull” neveiksmēm, Binoto atzina: “Es nezinu, jo neskaitu punktus. Ja jūs pirms iepriekšējā posma būtu man prasījuši, kāds ir atstatums līdz Maksam, es nevarētu atbildēt, jo neesmu skatījies. Mēs koncentrējamies uz katru sacīksti atsevišķi un iespējami labāku rezultātu gūšanu katrā no tām. Pola Rikāra trasē tas neizdevās, bet šobrīd jau domājam par dubultuzvaru Ungārijā.”

Francijas posmā pirms izslīdēšanas no trases un izstāšanās Leklērs bija sacensību līderis. Binoto uzskata, ka tas lieliski apliecina “Ferrari” potenciālu.

“Daudz svarīgāk par visu ir redzēt, ka mums ir laba mašīna,” viņš uzsver. “Nav iemesla, kāpēc mēs nevaram uzvarēt visos atlikušajos desmit posmos. Skatīties uz to šādā veidā, tas ir pozitīvi, un man patīk būt pozitīvam un optimistiskam. Vai arī Maksam un “Red Bull” kaut kas var atgadīties? Viņiem jau neveiksmes ir bijušas, tāpat kā mums. Viss var notikt, bet es uz to nepaļaujos. Mums jākoncentrējas pašiem uz savu veikumu.”