Septiņkārtējais F1 čempions Luiss Hamiltons atzinis, ka tuvāko gadu laikā negatavojas sekot Sebastiana Fetela piemēram, kurš pēc šīs sezonas liks punktu savai karjerai. Tāpat viņš saka, ka “degvielas bākā” atlicis ilgam laikam.

Savulaik guvis četrus F1 titulus, Fetels karjeru beigs 35 gadu vecumā. Hamiltons pašlaik ir 37 gadus vecs.

“Lai ko Sebastians arī nedarītu turpmāk, viņš jebkurā jomā būs ārkārtīgi labs, ja vien pieies tam ar tādu pašu attieksmi kā šeit,” sacīja Hamiltons. “Tas, ka viņš aiziet, ir atgādinājums, ka braucēji, kas šeit ieradās līdz ar mani un ilgi cīnījušies pret mani, sāks viens pēc otra beigt savas karjeras. Kad karjeru beigs Alonso, šķiet, būšu vecākais pilots. Bet par to es ļoti nedomāju.”

Fernando Alonso 41 gada vecumā ir šī brīža vecākais F1 čempionāta dalībnieks. Tomēr divkārtējais pasaules čempions turpinās startēt arī nākamgad, kad pāries uz “Aston Martin” vienību. Līgumu sportists parakstījis uz vairākām sezonām.

Lai gan šogad Hamiltona “Mercedes” formula pagaidām nav ļāvusi izcīnīt uzvaras, britu pilots ir entuziastiski noskaņots to paveikt. Par karjeras beigšanu viņš nedomā, turklāt uzskata, ka nepaspēs pilnībā izdegt, pirms pieņems lēmumu likt punktu.

“Es visu laiku prātoju, kā palīdzēt uzlabot mašīnu, domāju par soļiem, kas jāveic, lai šī komanda atkal uzvarētu,” sacīja Hamiltons. “Es domāju par visām šīm lietām. Man ir sajūta, ka vēl ir tāls ceļš ejams, kad runāju, ka manā bākā vēl ir atlikusi degviela. Vairāk nekā iespējams, ka tad, ka beigšu startēt, degviela bākā vēl būs palikusi. Nedomāju, ka uz to brīdi būšu pilnībā izdedzis, un vairs nekas nebūs atlicis.”