Ar Hyundai trio dominanci noslēgusies Akropoles rallija otrā diena. Pārliecinošā vadībā beļģis Tjērī Noivils, otrajā vietā igaunis Ots Tanaks, kurš uzvarēja pēdējos divus rallijus, bet Hyundai trio noslēdz pieredzējušais spāņu sportists Dani Sordo.

Grieķijas WRC Akropoles rallija pirmajā dienā patīkamu pārsteigumu sagādāja M-Sport vienība. Ford spēkrati ar uzvarām visos dienas ātrumposmos sev nodrošināja pirmās divas pozīcijas ar Lēbu priekšgalā un neticamu ātrumu uzrādošo Pjēru Luī Lubē otrajā vietā.

Sestdiena iesākās ar 33 kilometrus garu ātrumposmu. Iespaidīgu sniegumu parādīja Ots Tanaks. Vienīgie līdzi turēt spēja Tjērī Noivils un Sebastiens Lēbs. Tas ļāva Noivilam pakāpties uzreiz par divām pozīcijām un kļūt par Lēba tuvāko sekotāju. Savukārt Lēba pārsvars no 1,7 sekundēm pieauga līdz veselām 19 sekundēm. Diemžēl Lēba diena ar to arī beidzās, jo uzreiz pēc laika kontroles veterāna spēkratam atklājās ģeneratora siksnas defekts, kuru neizdevās laicīgi novērst un jau kārtējo reizi šosezon Lēbs ir spiests izstāties pārbraucienā starp ātrumposmiem. Lēba neesamība jau atkal uz otro vietu paceltu Lubē, taču arī otram M-Sport līderim cīņa par labu rezultātu beidzās ar plīsušu riepu un francūzis nokrita līdz septītajai pozīcijai. Tikmēr Noivils ar divām ātrumposmu uzvarām pieaudzēja jau 31 sekundes pārsvaru pār Toyota pārstāvi Esapeku Lapi.

Pjērs Luī Lubē
Pjērs Luī Lubē pēc spožas pirmās dienas piedzīvoja sāpīgu neveiksmi

Pēc servisa parka Noivils turpināja ar labāko laiku, pārsvaru palielinot līdz 37,4 sekundēm. Lielisku tempu visu dienu rādīja britu sportists Gass Grīnsmits no M-Sport, taču arī viņa spēkratu piemeklēja tehnisks defekts un sportists bija spiests izstāties. Nākamajā ātrumposmā ar tehniskām problēmām izstājās arī Esapeka Lapi. Tas ļāva uz pjedestāla pozīcijām tikt arī labākā laika ieguvējam Dani Sordo. Dienu ar uzvaru noslēdza Tanaks, nostiprinot Hyundai spēcīgās pozīcijas. Kopvērtējuma līderis Kalle Rovanpera piedzīvoja sadursmi ar koku, taču, zaudējot ļoti daudz minūšu, spēja tikt līdz servisa parkam. Tas nozīmē, ka Toyota galveno komandu top10 šobrīd pārstāv tikai Elvins Evanss ceturtajā pozīcijā. Grieķijas WRC Akropoles rallijs noslēgsies svētdien ar trīs ātrumposmiem.

Rezultāti
Rezultāti