Pjērs Gazlī neslēpj, ka viņa ambīcijas F1 pasaules čempionātā ir cīnīties par uzvarām, tādēļ nevēlas ilgāk palikt “AlphaTauri” komandā. Franču pilots labprāt jau nākamgad pārstāvētu “Alpine” nometni, taču ir gatavs atdot visus spēkus arī tādā gadījumā, ja vēl nākamgad būs jāpārstāv līdzšinējā komanda.

Pašlaik Gazlī ir spēkā līgums ar “Red Bull” piederošo komandu uz 2023. gadu, taču nav noslēpums, ka viņš vēlas doties uz “Alpine”, lai startētu Fernando Alonso vietā. “Alpine” būtu gatava viņu uzņemt, jo izgāzās plāns pie stūres sēdināt Oskaru Piastri. Arī “AlphaTauri” savu braucēju solījusi atbrīvot no saistībām, bet tikai tad, ja izdosies atrast pienācīga līmeņa aizvietotāju.

“Šajā brīdī es to nespēju ietekmēt,” sacīja Gazlī. “Viņi ir devuši man pirmo uzvaru un manu pirmo iespēju “Formulā 1″. Bet tas nenozīmē, ka es palikšu šeit visu karjeru.”

“Red Bull” junioru programmai Gazlī pievienojās 2014. gadā, bet 2017. gadā viņam tika iespēja piedzīvot debiju F1 čempionātā “Toro Rosso” sastāvā. 2019. gadā pilots tika paaugstināts uz “Red Bull”, taču tobrīd vēl nebija spējīgs pilnvērtīgi nest uz saviem pleciem uzlikto atbildību un jau pēc pussezonas atgriezās “Toro Rosso”. Jau kādu laiku šī komanda pārtapusi par “AlphaTauri”, bet Gazlī turpina tajā startēt.

2020. gadā Gazlī sensacionāli uzvarēja Moncas posmā, taču skaidrs, ka “AlphaTauri” viņam nespēj piedāvāt tehniku, ar ko šādus rezultātus varētu sasniegt regulāri.

“Manas ambīcijas ir cīnīties par pirmajām vietām – tas ir tas, ko es gribu,” skaidro 26 gadus vecais autosportists. “Esmu pavadījis šeit jau piecus gadus. Redzēsim, vai startēšu vēl vienu sezonu, bet šī brīža plāns to paredz. Ja tā būs, atdošu sevi šai komandai par 110 procentiem. Vēl ir jāatrisina vairākas lietas, pirms varam runāt vairāk par šo situāciju. Manā gadījumā šajā situācijā saskatāms tikai pozitīvais. Redzēsim, kas notiks tuvāko nedēļu laikā.”