Četrkārtējais Formula 1 čempions Sebastians Fetels izziņojis labdarības akciju, kuras ietvaros iespējams nokļūt uz “Aston Martin” braucēja ķiveres viņa karjeras pēdējā sacīkstē.

Speciāli izveidotā mājaslapā finallap.de, Fetels labdarības izsolē piedāvā iegādāties laukumus uz ķiveres portretu izvietošanai. Izsoles sākumcena portretu laukumiem ir 80 Eiro un kopumā iespējams iegādāties vairākus simtus portetu laukumus. Ar šo ķiveri vācietis startēs Abu Dabī GP izcīņā no 18. līdz 20. novembrim.

Ienākumi no izsoles tiks pilnībā ziedoti dažādiem labdarības projektiem, pēc paša Fetela vārdiem: “100 procenti no ienākumiem tiks izmantoti labiem mērķiem un projektiem, kuri ir tuvi manai sirdij.”

Fetels pēdējos gados atbalstījis dažādus vides un sociālus projektus, tāpat viņš ir LGBTQ tiesību atbalstītājs, kā arī izteicies par klimata pārmaiņām, vienlīdzību un apdraudēto sugu izmiršanas problēmām.

Kā jau ziņots, Fetels pēc šīs sezonas noslēgs savu veiksmīgo, 16 gadu ilgo, F1 braucēja karjeru, kuras laikā izcīnīti četri čempiona tituli, 57 pole position, 53 uzvaras un 69 goda pjedestāli.