Pirms Lando Noriss pagarināja līgumu ar “McLaren”, vairākas reizes ar viņu runājuši “Red Bull” komandas pārstāvji, apstiprina Kristians Horners.

Jau pirms ASV posma intervijā vācu izdevumam “Auto Motor und Sport” Noriss sacīja, ka ir veicis pārrunas ar “Red Bull”. Toreiz viņš atzina, ka bijušas “dažas sarunas šur un tur”, bet “tās nenonāca tālu”.

Jaunais līgums tika parakstīts ar “McLaren”. To viņš izdarīja šī gada februārī, soloties palikt komandā līdz 2025. gada beigām. Šis ir viens no ilguma ziņā lielākajiem šī brīža līgumiem starp F1 pilotiem un komandām.

“Gadu gaitā mēs esam pāris reižu runājuši ar Lando,” tagad portālam “Motorsport.com” apstiprina Horners. “Bet ik reizi, kad mums bija saruna, nākamajā dienā viņš noslēdza līgumu ar “McLaren” komandu. Tagad viņam ir līgumsaistības uz ilgu laiku.”

2018. gadā, kad Noriss vēl startēja F2 čempionātā, nolīgt viņu bija ieinteresēta “Red Bull” piederošā “Toro Rosso” vienība. Drīz vien “McLaren” paziņoja, ka 2019. gadā talantīgais britu autosportists tās sastāvā debitēs “Formulā 1”.

“Pienāk brīdis, kad jebkurš pilots savā F1 karjerā aprunājas ar visām komandām, un tā es runāju arī ar “Red Bull”,” skaidro Noriss. “Man patīk parunāties. Nav tā, ka mēs uzreiz apspriežam, ko varētu paveikt? Tā ir kā kontaktu nezaudēšana. Dažreiz tieši tik vienkārši.”

Aizvadīto četru F1 sezonu laikā Noriss vēl nav guvis pirmo uzvaru, bet sešreiz kāpis uz pjedestāla, vienreiz uzvarējis kvalifikācijā un četras reizes sasniedzis ātrāko apli sacīkstēs. Pērn gūtā sestā vieta pagaidām ir viņa labākais sasniegums kopvērtējumā.