Beisbols ir spēle, kas pastāv jau ilgu laiku. Patiesībā tas ir viens no senākajiem sporta veidiem Amerikā. Ja esat kādreiz spēlējis beisbolu, Jūs noteikti zināt, cik jautrs tas var būt. Bet beisbola derības ir vēl jautrākas, tāpat kā citas online kazino spēles, piemēram, platformā laimz. Ja vēlaties saprast, kā tiek liktas likmes uz beisbolu, šeit atradīsiet atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Vēsture par beisbolu un derībām

ASV beisbola sportam ir sena un bagāta vēsture, kas aizsākās 19. gadsimtā. Beisbols ir spēle ar nūju un bumbu, ko spēlē divas komandas ar deviņiem spēlētājiem katrā, kuri pēc kārtas veic metienus un spēlē laukumā. Spēles mērķis ir gūt vairāk punktu nekā pretiniekam. Mūsdienu beisbola noteikumus būtībā noteica Aleksandrs Kārtraits 1845. gadā. Pirmā profesionālā līga tika izveidota 1871. gadā un nosaukta par Nacionālo profesionālo beisbola spēlētāju asociāciju (NAPBBP). Tā tika pārdēvēta par Nacionālo līgu 1876. gadā un Amerikas līgu (AL) 1901. gadā, pēc tam tā sāka spēlēt starplīgas spēles.

Pirmā organizētā spēle tika aizvadīta 1846. gadā, un tagad tajā spēlē tūkstošiem profesionālu spēlētāju. Beisbola derību vēsture aizsākās 19. gadsimtā. Ņujorkā bija daudz spēļu namu, kuros cilvēki lika likmes uz beisbola spēlēm. Šos namus sauca par “spaiņiem”. Pēc Pirmā pasaules kara beigām 1919. gadā Ņujorkas štatā azartspēles tika aizliegtas, jo tās bija saistītas ar tādiem organizētās noziedzības grupējumiem kā Al Kapones banda (kas vadīja derību namus). Šis aizliegums pastāvēja līdz 1931. gadam, kad gubernators Franklins D. Rūzvelts to atcēla, lai ņujorkieši atkal varētu baudīt savu iecienīto izklaidi, nebaidoties no tiesībaizsardzības iestāžu, piemēram, Iekšējo ieņēmumu dienesta (IRS) vai Federālā izmeklēšanas biroja (FIB), apsūdzībām.

Likmju likšana

Beisbola sezona ilgst no aprīļa līdz oktobrim ar īsu starpsezonu novembrī un decembrī. Līgā ir trīs divīzijas – Nacionālā līga (NL), Amerikas līga (AL) un junioru līga – Klusā okeāna piekrastes līga (PCL). NL un AL regulārajā sezonā spēlē savā starpā, bet to čempioni tiekas Pasaules sērijā, lai noteiktu labāko beisbola komandu.

Ja divi galvenie likmju veidi: uzvaras/zaudējuma likmes un runline likmes. Uzvaras/zaudējuma likmes ir vieglāk saprotamas, jo tās prasa tikai zināt, kurš uzvarēs katrā spēlē. Piemēram, ja vēlaties likt likmes uz Yankees uzvaru sērijas 7. spēlē pret Bostonu, viss, kam ir nozīme, ir uzvara vai zaudējums – nekas cits nav svarīgi. No otras puses, runline likmes nav vērstas tikai uz to.

Run line likmes ir likmes nosaka to, cik daudz gājienu gūs viena no komandām spēles laikā. Galvenais, lai uzliktu likmi uz “run line”, ir noskaidrot, kura komanda, Jūsuprāt, gūs vairāk punktu nekā tās pretinieks. Ja komanda uzvar, Jūs vinnēsiet vienādu summu, kas nozīmē, ka par katru uzlikto 1 eiro Jūs atgūsiet 1 eiro. Ja komanda zaudē, Jūs zaudējat savu likmi neatkarīgi no tā, kas notiks.

Padomi

Viena no svarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, liekot likmes uz beisbolu, ir tas, cik ilgi Jūs šim sporta veidam sekojat līdzi. Ja Jūs to vērojat mazāk nekā desmit gadus, tad Jums, iespējams, vajadzētu pieturēties pie likmēm uz komandām, kas pastāvīgi uzvar. Ja beisbolu esat skatījies ilgāk, tad varat sākt interesēties par zemākās līgas komandām un spēlētājiem.

Beisbols ir spēle, kas prasa lielu meistarību un fizisko izturību, kā arī garīgo izturību, tāpēc tā ir ideāli piemērota likmēm. Liekot likmes uz beisbola spēlēm, ir ļoti daudz dažādu aspektu, kas jāņem vērā: laika apstākļi, piemēram, lietus vai vējš, cik daudz metienu katra komanda gūst uzbrukumu, cik daudz trāpījumu, cik daudz nozagto bāzu utt.

Vispirms pārliecinieties, ka esat veicis izpēti. Iepazīstiet komandas un to spēlētājus, kā arī gūstiet pamatzināšanas par to, kā darbojas beisbols. Ja neesat pārliecināts par savām zināšanām šajā sporta veidā, veltiet laiku, lai par to izlasītu vairāk.