Galvenā kandidāte uz “Williams” komandas jaunā vadītāja amatu ir Sūzija Volfa, ilggadējā “Mercedes” vienības bosa Toto Volfa sieva, vēsta dažādi avoti presē. Tāpat starp kandidātiem tiek minēts Džensons Batons.

Daudzi respektabli autosporta mediji ziņo, ka tieši 40 gadus vecā Volfa ir galvenā pretendente uz vietu, ko līdz šim ieņēma Josts Kapito. Savulaik viņa, tolaik vēl ar uzvārdu Stodarte, bija “Williams” testpilote, kad vēl topošais vīrs Toto Volfs bija viens no komandas līdzīpašniekiem.

Tagad “Williams” pieder investīciju kompānijai “Dorilton Capital”, kas nesen izlēma neturpināt sadarbību ar līdzšinējo komandas bosu Kapito, kā arī tehnisko direktoru Fransuā-Havjēru Demaisonu.

“Tas mani pārsteidza,” notikušo komentē “Sky Deutschland” eksperts Ralfs Šūmahers. “Es saprotu, ka investori ir neapmierināti ar sasniegto progresu. Bet man gandrīz vai ir žēl Josta, jo manuprāt galvenā vadība bija mazliet nepacietīga. Viņam vajadzēja dot vairāk laika. Šī šķiršanās visticamāk bija pārsteigums pat viņam pašam.”

Līdz ar Sūzijas Volfas vārdu dažādos avotos kā kandidāts tiek minēts arī 2009. gada F1 čempions Džensons Batons. Viņš pašlaik “Williams” vienībā ir vecākais padomnieks. Tāpat Batons vada savu komandu JBXE elektriskā rallijreida seriālā “Formula E”. Savukārt Volfa iepriekš vadīja “Formula E” komandu “Venturi Racing”, kurā 2021. gadā pat kļuva par izpilddirektori.