F1 braucēja karjeru šobrīd jau noslēgušais Sebastians Fetels atklājis, ka pirms dažiem gadiem veica pārrunas ar “Mercedes” vienību. Līdz sadarbības uzsākšanai gan nonākt neizdevās.

Lai gan četru F1 titulu īpašnieks Fetels bija viens no sava laika vadošajiem pilotiem, viņš nekad nav startējis vienā komandā ar Luisu Hamiltonu. Abi bijuši lieli konkurenti trasē, īpaši 2017. un 2018. gadā, kad Fetels vēl startēja “Ferrari” sastāvā. Toreiz Hamiltons abas sezonas bija pārāks un kļuva par čempionu.

Tagad Fetels atklāj, ka laikā, kad vēl startēja “Ferrari” sastāvā, esot veicis pārrunas ar nu jau aizsaulē esošo Nikiju Laudu, kurš tolaik bija viens no “Mercedes” vadītājiem.

“Iespējams, ka tāda iespēja bija,” runājot par iespējamo pievienošanos “Mercedes”, intervijā podkāstam “Beyond The Grid” atzīst Fetels. “Es runāju ar Nikiju, bet, ja godīgi, tas notika laikā, kad mans kontrakts ar “Ferrari” vēl bija pusē. Tas būtu bijis kaut kas, jo Luiss bija viņu pirmais numurs un neesmu drošs, ka viņiem pašiem patiktu, ja komandā vienlaikus brauktu mēs abi.”

Fetels gan atzīst, ka nopietnas intereses par startēšanu “Mercedes” rindās viņam nebija, lai arī šādu iespēju varbūt būtu pieņēmis, ja tāda tiktu dota.

“Man personīgi tobrīd par to nebija milzīga interese, jo biju nodevies darbam “Ferrari”,” stāsta vācu autosportists. “Es gribēju, lai viss izdodas, tāpēc mēs runājam viens ar otru, taču tas nebija nekas nopietns. Braukt vienā komandā ar Lūisu, tas būtu pamatīgs izaicinājums, un domāju, ka man tas patiktu. Tomēr tam nebija lemts notikt. Tobrīd gribēju uzvarēt ar “Ferrari”.”

Janvāra beigās Fetelu atkal būs iespēja redzēt pie sacīkšu auto stūres, jo viņš kārtējo reizi startēs ikgadējās Čempionu sacīkstēs. Zviedrijā gaidāmajās sacensībās Vācijas komandu pārstāvēs arī Miks Šūmahers.