Toto Volfs uzskata, ka “Mercedes” komanda Mikam Šūmaheram var sniegt līdzīgu palīdzību turpmākās karjeras izaugsmē, kā iepriekš palīdzēja Nikam de Vrīsam, kurš šogad aizvadīs debijas sezonu “Formulā 1”.

“Svarīgākais faktors ir Mika personība,” runājot par Šūmaheru, stāsta “Mercedes” boss Toto Volfs. “Viņš ir labi izglītots, inteliģents un talantīgs jauneklis. Jūs varat redzēt, ka viņa sasniegumi junioru čempionātos bijuši ļoti labi. Ja mēs spēsim viņam nodrošināt drošu vidi tālākai attīstībai, nākotnē viņš var būt labs pamatsastāva pilots.”

Tikmēr holandiešu jaunais talants Niks de Vrīss iepriekš bija “Mercedes” rezervists, bet paralēli šī rūpnīcas paspārnē startēja “Formula E” čempionātā, aizpagājušajā gadā arī izcīnot titulu. Šūmahers jau aizvadījis divas F1 sezonas, bet šogad “Haas” komandā viņu nomainījis Niko Hilkenbergs. Miks tikmēr kļuvis par “Mercedes” rezervistu.

“Līdzīgi, kā mēs esam palīdzējuši Nikam sasniegt noteiktu karjeras punktu, tas pats var notikt arī ar Miku,” skaidro Volfs. “Vai viņš atgriezīsies čempionātā ar kādu citu komandu vai ar mums, šajā brīdī to vēl nezinām.”

Volfs uzskata, ka Šūmahers ar savu pieredzi var dot lielu pienesumu “Mercedes” vienībai.

“Viņš pilnu sezonu ir startējis ar jaunās paaudzes F1 mašīnu,” saka Volfs. “Čempionātā viņš ir divus gadus, pazīst riepas, zina, kādas ir pašreizējo mašīnu lielākās problēmas. Viņš mums būs supernoderīgs simulatorā un strādājot pie sacīkšu auto kopumā. Labi, ka sacīkšu laikā viņš būs trasē un kopā ar mums strādās apspriežu telpā. Raugoties no šīs perspektīvas, mēs noteikti esam ieguvēji, Mikam pievienojoties komandai.”