“Formula E” čempionāta ietvaros nedēļas nogalē Saūda Arābijā aizvadīti uzreiz divi posmi. Abos uzvaru guva “Porsche” komandas braucējs Paskals Vērleins, bet sezonas pirmā posma uzvarētājs Džeiks Deniss no “Andretti” vienības abas reizes ierindojās otrajā vietā.

Tieši britu pilots Deniss uz “Diriyah E-Prix” dubultposmu devās kā čempionāta jaunās sezonas līderis, bet tagad vadību kopvērtējumā pārņēmis Vērleins. Vācietis ir sešus punktus priekšā, kamēr pārējie jau ievērojami zaudē.

Ceļā uz uzvaru pirmajā no sacensībām Rijādas ielu trasē Vērleinam izdevās pakāpties uz augšu par astoņām vietām. Jau pirmajā aplī viņš ieguva trīs pozīcijas, kad avarēja Mičs Evanss, Olivers Roulendss un Lukass di Grasi. Astotajā aplī viņš apdzina Renē Rastu, bet 13. aplī izdevās tikt garām Džeikam Hjūzam.

Cīņā par uzvaru tikmēr Sems Bērds septītajā aplī bija apdzinis kvalifikācijas uzvarētāju Sebastjēnu Buemi, kuru Vērleins bija noķēris un pārspēja 23. aplī. Pēc tam viņš panāca arī Bērdu un 25. aplī sekoja pirmais apdzīšanas mēģinājums. Vairākus apļus sāncensis aizstāvējās, bet 30. aplī Vērleins tomēr tika garām.

Deniss bija izlauzis sev ceļu līdz vadošajām pozīcijām, apdzina Bērdu un pietuvojās līderim. Līdz pašām beigām viņš mēģināja izveidot uzbrukumu, bet Vērleins tomēr noturējās priekšā un uzvarēja. Deniss samierinājās ar otro vietu, Bērds no “Jaguar” komandas finišēja trešais.

Nākošajā dienā notikušajā trešajā “Formula E” posmā Vērleins startēja piektais, bet pirmajā aplī pacēlās uz ceturto vietu, jo kļūdu bija pieļāvis Buemi. Vērleins sākotnēji nogaidīja, ļaujot priekšā braucošajiem pacīnīties savā starpā. 12. aplī viņš apdzina no pole position startējušo Hjūzu, apli vēlāk uzveicot arī Evansu. Priekšā vairs bija tikai Renē Rasts, kuru Vērleins panāca un kļuva par līderi, pēc tam aizmūkot no pretiniekiem.

Deniss atkal tika garām sāncenšiem un nonāca otrajā pozīcijā. Kad 27. aplī apdzīšanas mēģinājuma rezultātā barjerā ietriecās Niko Millers, līdera pārsvars bija zudis. Pēc restarta Deniss mēģināja cīnīties, bet viņam sāka trūkt enerģijas un pēdējos apļos Vērleins iekrāja nelielu, bet drošu pārsvaru, izcīnot vēl vienu uzvaru. Šoreiz trešajā vietā finišēja “McLaren” komandas pilots Rasts.

Šosezon gaidāmi kopumā 16 posmi un “Formula E” čempionāts risināsies līdz jūlija beigām. Nākamās sacensības gaidāmas 11. februārī Indijā, Haidarābādu pilsētas ielu trasē.

2. posma rezultāti:

3. posma rezultāti:

Sezonas kopvērtējums: