“Haas” boss Ginters Steiners atzīst, ka nejutīsies neērti šosezon dalībnieku parkā satiekot Miku Šūmaheru. Vācu pilotu viņš pērn atzina par amerikāņu komandai nederīgu un līgumu nepagarināja.

Lai gan publiski bieži izskanējis, ka Steiners un Šūmahers nevar lepoties ar tām labākajām attiecībām, komandas vadītājs skaidro, ka tā vis gluži nav. Viņš tēlaini atzīst, ka “Haas” un Šūmahera savienība gluži vienkārši izvērsās par “neveiksmīgām laulībām”.

“Pagājušās sezonas otrajā pusē manas attiecības ar Miku bija labākas nekā pusotru sezonu pirms tam,” atklāj Steiners. “Domāju, ka mēs bez problēmām varam paskatīties viens otram acīs.”

Šūmahers “Haas” komandā aizvadīja savas pirmās divas F1 sezonas un, ja neskaita atsevišķus izņēmumus, kopumā parādīja samērā blāvu veikumu. Ja vēl pirmajā sezonā septiņkārtējā F1 čempiona Mihaela Šūmahera dēls uz komandas biedra Ņikitas Mazepina fona izskatījās labi, pērn jau nācās lielā mērā palikt Kevina Magnusena ēnā.

“Haas” boss neslēpj, ka viņu sadusmojušas Šūmahera avārijas Saūda Arābijā un Monako trasē. Tajā pašā laikā publiski paustie izteikumi esot bijuši pār mēru skarbi.

“Ja divas mašīnas ir jānoraksta, tas sarūgtina,” viņš saka. “Un dažreiz tu pasaki kaut ko, ko īsti nedomā. Vārds Šūmahers, tas reizē ir gan lāsts, gan svētība. Visi uzskata, ka viņiem par Šūmaheru ir tiesības izteikt viedokli. Bet, ja tu neieguldi finansiālus līdzekļus vai kā citādi, tad tas ir un paliek tikai tavs viedoklis. Arī skatoties futbolu man vienmēr ir viedoklis, kurā vietā kuram spēlētājam būtu jāatrodas. Bet manam viedoklim nav nozīmes.”

Steiners uzskata, ka Šūmahera kļūšana “Mercedes” testpilotu ir pareizs lēmums: “Nezinu līguma detaļas, bet tas viņam palīdzēs turpināt apgrozīties “Formulā 1″. Šeit ir tā – ja tevis te nav, tevi ātri aizmirst un tā tas arī paliek.”