Pēdējā laikā arvien vairāk uzvirmojušas spekulācijas, ka līdzšinējais “Ferrari” komandas vadītājs F1 čempionātā atgriezīsies jau kā “Audi” vienības boss. Tā uzskata arī pazīstamais itāļu F1 žurnālists Leo Turini.

Atzinīgus vārdus par Binoto nesenajās intervijās pauduši gan Kristians Horners, gan Toto Volfs, taču abi uzsvēruši, ka viņš nekļūs par darbinieku “Red Bull” vai “Mercedes” komandās.

“Man pret Matiju ir simpātijas, jo viņš savu darbu veica lieliski,” saka “Red Bull” boss Horners. “Pagājušajā gadā komanda spēra lielu soli uz priekšu, tāpēc viņam noteikti ir smagi aiziet pēc tik ilgi nostrādāta darba.”

Šobrīd Binoto atrodas apmaksātā atvaļinājumā un, cik zināms, tuvākajā laikā, atbilstoši līgumam, nedrīkstēs uzsākt darbu kādā citā komandā. Itālijas mediji lēš, ka atvaļinājumā Binoto būs tuvākos sešus līdz 12 mēnešus.

“Esmu pārliecināts, ka pēc atvaļinājuma beigām Binoto atgriezīsies “Formulā 1″,” podkāstā “Pit Talk” stāsta Turini. “Esmu pilnīgi pārliecināts, ka viņam ir piedāvājums no “Audi” kļūt par vadītāju komandai, kas tuvā nākotnē jau stāsies uz starta.”

Binoto vietu šogad ieņēmis Ferederiks Vasērs, kurš iepriekšējās sezonās vadīja “Alfa Romeo” vienību.