Lai gan Makss Verstapens pašlaik ir tikai 25 gadus vecs un pašā panākumu plaukumā, jau šobrīd viņš domā par karjeras beigšanu. Punkts varētu tikt pielikts jau pēc sešiem gadiem.

Dalību F1 čempionātā Verstapens uzsāka 17 gadu vecumā un šobrīd paguvis izcīnīt jau divus titulus un kopumā 36 uzvaras atsevišķos posmos. Sportistam ir līgums ar Red Bull komandu līdz 2028. gadam un, tam noslēdzoties, savai karjerai holandiešu pilots varētu likt punktu.

“Ja Maksam viss būs apnicis, pēc 2028. gada viņš varētu beigt karjeru,” stāsta Red Bull konsultants Helmuts Marko. “Verstapens ir tāda tipa cilvēks, kurš varētu pieņemt šādu lēmumu.”

Arī pats sacīkšu braucējs neslēpj, ka jau šobrīd prāto par karjeras beigšanu 31 gada vecumā.

“Es zinu, ka man ļoti ir paveicies ar iespēju pilotēt Formula 1 mašīnu,” saka divkārtējais pasaules čempions. “Es varu darīt to, ko gribu, bet kaut kādā brīdī tam vairs nebūs nozīmes. Jau tagad man ir daudz plānu, ko gribu darīt. Runa ir arī par dzīves kvalitāti. Dzīvē ārpus Formulas 1 ir arī citas lietas. Tagad man ir līgums līdz 2028. gadam. Tad jau skatīsimies, kas būs pēc tam. Negribu savus fiziski labākos gadus pavadīt tikai Formulā 1. 23 vai 24 posmi sezonā, tas ir stipri par daudz.”