F1 leģenda Emersons Fitipaldi uzskata, ka Fernando Alonso vēl kādus piecus, sešus gadus varētu saglabāt līdzšinējo formu, kas nozīmē arī spēju sacensties par uzvarām. Brazīlietis tāpat prognozē, ka šogad Monako trasē spāņu pilotam ir labas izredzes izcīnīt pirmo vietu.

“Aston Martin” komandas pilots Alonso jūlijā svinēs 42 gadu jubileju. Tāpat kā Fitipaldi, arī viņš savā karjerā izcīnījis divus F1 titulus. Pēc karjeras noslēgšanas šajā čempionātā, Fitipaldi turpināja startēt formulu sacīkstēs ASV un, neskatoties uz cienījamo vecumu, guva panākumus.

“Savu pēdējo uzvaru Amerikā izcīnīju 47 gadu vecumā,” viņš stāsta intervijā spāņu medijam AS. “Arī Alonso var sasniegt šādu vecumu aizvien esot ļoti augstā līmenī. Fiziski viņš ir ļoti labā formā un joprojām izsalcis pēc uzvarām.”

Neskatoties uz “Red Bull” dominējošo sniegumu pirmajos trīs sezonas posmos, Fitipaldi uzskata, ka Alonso būs viens no favorītiem uz uzvaru Monako trasē.

“Noteikti arī “Red Bull” braucēji Monako būs ļoti spēcīgi, bet skaidrs, ka arī Fernando tur būs savas iespējas,” viņš saka, uzsverot šīs vēsturiskās ielu trases savdabību. “Ja viņam paveiksies, Fernando var uzvarēt.”