Otrais treniņš Barselonas trasē noslēdzās līdzīgi kā iepriekšējais posms Monako – ar Maksu Verstapenu un Fernando Alonso pirmajās divās pozīcijās, bet pārsteigumu trešajā vietā. Vienīgi šoreiz to sagādāja Niko Hilkenbergs nevis Estebans Okons.

Saulei pamazām tuvojoties apvārsnim, trases temperatūra kritās, līdz ar to formulas varēja attīstīt lielāku ātrumu, salīdzinot ar pirmajiem treniņbraucieniem.

Visi labākie apļu laiki tika sasniegti ar mīkstākā sastāva “Pirelli” ražojumiem. Šodien komandām tika izsniegti arī cietā sastāva prototipa riepu komplekti, kas tiek testēti priekš 2024. gada sezonas. Lai gan 10 minūtes pirms sesijas beigām Džordžs Rasels komandas radio vērsa uzmanību uz pāris lietus pilēm, trase palika sausa līdz rūtotā karoga izkāršanai, neietekmējot braucēju apļu laikus.

Gandrīz visi labākie apļu laiki tika sasniegti ļoti īsā laika periodā sesijas vidū. Ja Maksa Verstapena un Fernando Alonso atrašanās tabulas galvgalī nevienu nepārsteidz, tad Niko Hulkenberga nonākšana trešajā vietā liks sarosīties vācieša faniem nedēļas nogalē. Šogad “Haas” pārstāvošais Hilkenbergs punktos iekļuvis tikai vienu reizi. Atstatumi starp vadošajiem braucējiem bija ievērojami mazāki kā pirmajos treniņos.

Negatīvu pārsteigumu sagādāja Lenss Strols. Kanādietis nevienā minisektorā nebija spējīgs pieveikt komandas biedru Alonso. Savu labāko apli Lenss veica sekundi lēnāk. “Aston Martin” komanda vēl nav ziņojusi par jebkādu tehnisku defektu.

Ne pārāk sekmīgs sniegums arī “Mercedes” braucēju izpildījumā – Džordžs Rasels palika astotais, bet Luiss Hamiltons uzreiz aiz labāko desmitnieka.

Spānijas GP – otrie treniņi