Tāpat kā dažas citas komandas, arī leģendārā “Williams” vienība nākamo posmu Lielbritānijā aizvadīs ar jaunu krāsojumu. Iemesls tam grandiozs – komandas 800. starts F1 pasaules čempionātā.

Aleksa Albona un Logana Sardženta pilotētais FW45 modelis izcelsies ar Apvienotās Karalistes karoga motīvu uz dzinēja pārsega. Tāpat “Williams” mašīnas sānus rotās uzraksts par godu 800. sacīkstei “Formulā 1”. Reizē arī komandas sponsora “Gulf” logo uz aizmugurējā antispārna ieguvis pamanāmākus apveidus.

Sākotnēji bija domāts, ka 800. sacīksti “Williams” aizvadīs tieši Silverstounas trasē, tomēr pēc Emīlijas-Romanjas GP atcelšanas šis brīdis tiks piedzīvots Ungārijā. Ar šāda krāsojuma mašīnām komanda startēs abos šajos posmos. Dizains tiks lietots jau uz šonedēļ gaidāmo posmu, ņemot vērā, ka tās būs komandas māju sacensības.

Kopš komandas pirmajām sacensībām 1977. gada Spānijas GP, tai izdevies izcīnīt uzvaras 114 posmos. Deviņas reizes “Williams” triumfējusi Konstruktoru kausā, bet septiņas reizes – arī pilotu vērtējumā. Par čempioniem tās rindās kļuvuši Alans Džonss, Keke Rosbergs, Nelsons Pikē, Naidžels Mansels, Alēns Prosts, Deimons Hils un Žaks Vilnēvs.

Komanda skaidro, ka šis dizains veidots, lai godinātu “Williams” britu saknes, kā arī tās dibinātāju Seru Frenku Viljamsu, kurš 2021. gadā devās aizsaulē.