Edijs Džordans atzinis, ka Maksa Verstapena pašreizējā dominēšana sacīkstēs ir vēl garlaicīgāka nekā savulaik, kad uzvaras vienu pēc otras guva Mihaels Šūmahers. Tikmēr “Red Bull” vadītājs Kristians Horners neslpj, ka uzvarēt visos šīs F1 sezonas posmos ir paveicams uzdevums.

Džordans bija savas komandas vadītājs laikos, kas nereti tiek dēvēti par Šūmahera ēru. Tomēr arī tagad viņš turpina aktīvi sekot līdzi “Formulā 1” notiekošajam. Džordans uzskata, ka pienāks laiks, kad Verstapens būs panākumiem bagātākais F1 pilots vēsturē, taču ceļā uz to nākas piedzīvot dažkārt garlaicīgu holandiešu braucēja dominēšanu sacensībās.

“Laika gaitā Makss kļūs par visu laiku labāko pilotu,” podkāstā “Formula For Success” stāsta Džordans. “Bet man jāsaka, ka pāris pēdējās sacīkstes man nepatika. Viņš tās padara garlaicīgas, vēl garlaicīgākas nekā tas bija Šūmahera ērā.”

Ņemot vērā, ka visos līdzšinējos posmos uzvarējis vai nu Verstapens, vai viņa pārinieks Serhio Peress, daudzi uzskata, ka itin reāls scenārijs ir “Red Bull” komandas uzvarēšana visos sezonas posmos. Vienības boss Kristians Horners pieticīgi izsakās, ka tik tālu uz priekšu neviens nedomā, taču neslēpj, ka to paveikt ir iespējams.

“Mēs darām lietas sacīksti pēc sacīkstes, mēs neļaujam savam prāta aizplūst pārāk tālu nākotnē, jo tad daudz kas var noiet greizi,” intervijā “Sky F1” sacīja Horners. “Vai mēs varam to izdarīt? Jā. Vai mēs to paveiksim? Kas zina? Šajā spēlē ir tik daudz mainīgo lielumu. Vienlaikus skatāmies tikai uz vienu sacīksti. Bet komanda savu darbu dara neticami, arī Makss kāpj vai no ādas ārā – kā kolektīvs mēs paveicam milzīgu darbu.”