“Red Bull” pilots Makss Verstapens ieņēma pirmo pozīciju arī Lielbritānijas GP otrajos treniņbraucienos, taču Karloss Saincs no “Ferrari” šoreiz zaudēja tikai 0.022 sekundes. Šarlam Leklēram tikmēr bija tehniskas problēmas un treniņš gāja secen.

Ja pirmajā treniņsesijā Verstapens bija viens no pēdējiem, kurš veica lidojošos apļus ar mīkstā sastāva riepām, otrajā treniņā holandietis ar ātrākajām riepām devās trasē viens no pirmajiem. Ātri vien viņam izdevās pacelties uz pirmo pozīciju un arī treniņa izskaņā tika ieņemta pirmā vieta.

Šoreiz Verstapens sasniedza laiku 1:28.078, taču pavisam tuvu viņam sesiju pabeidza Saincs, ieņemot otro vietu. Atkal pozitīvi pārsteidza Alekss Albons, jau otro treniņu pēc kārtas ierindojoties trešajā vietā. Arī otram “Williams” pilotam Loganam Sardženam lielisks rezultāts – piektā pozīcija, bet starp viņu un komandas biedru iespraucās Serhio Peress.

Arī šoreiz “Top 10” neiekļuva neviens no “Mercedes” braucējiem. Džordžs Rasels bija 12. ātrākais, bet Luiss Hamiltons ierindojās tikai 15. vietā.

Ļoti neveiksmīgi diena noslēgusies Šarlam Leklēram. “Ferrari” pilots nevarēja piedalīties treniņā, jo īsi pirms tam viņa mašīnai tika atklātas problēmas ar elektroniku.

Treniņa pašās beigās riepa uzsprāga Nika de Vrīsa mašīnai, taču “AlphaTauri” pilots ar situāciju veiksmīgi tika galā.

Sestdien Silverstounas trasē trešais treniņš, kas sāksies plkst. 13:30 pēc Latvijas laika, bet kvalifikācija startēs plkst. 17:00.

Lielbritānijas GP otrais treniņš: