Ja “Red Bull” komanda izvēlēsies neturpināt sadarbību ar Serhio Peresu, viņa vietā nākamgad startēs nevis Daniels Rikjardo, bet gan Oskars Piastri, uzskata kādreizējais F1 komandas īpašnieks Edijs Džordans.

Pēdējā laikā daudz tiek runāts, ka Peresam šī ir pēdējā sezona “Red Bull” komandā. Daudzi uzskata, ka Danielam Rikjardo tiks dota vēl viena iespēja startēt austriešu vienībā, tomēr citādās domās ir Džordans. Pēc Ungārijas posma viņš slavē “McLaren” pilotu Piastri un uzskata, ka šim braucējam ir ļoti liels nākotnes potenciāls stāties Peresa vietā.

“Svētdien manu interesi piesaistīja Piastri,” intervijā “TalkSport” sacīja Džordans. “Viņš nekad iepriekš šajā trasē nebija braucis, varbūt tikai vienu reizi junioru formulās. Tomēr viņš spēja kvalificēties otrajā starta rindā un tas, kā viņš brauca sacīkstē, cīnījās ar Maksu Verstapenu… manuprāt, viņam piemīt sacīkšu zvaigznes īpašības, tāpēc rūpīgi sekojiet viņa nākotnei. Šis pilots mani ir ļoti pārsteidzis, viņš būs viens no tiem, kurš nākotnē spēs izaicināt Maksu.”

Tāpat kā Peresam ar “Red Bull”, arī Piastri ar savu pašreizējo vienību ir līgums līdz 2024. gada beigām. Džordans uzskata, ka austrāliešu pilots kādā no nākamajām sezonām varētu pievienoties “Red Bull” un par to parūpēsies viņa menedžeris Marks Vēbers. Tikmēr Rikjardo iespējām atgriezties viņš netic.

“Viņa menedžeris ir mans vecais partneris Marks Vēbers, un mēs redzējām, kā viņš viņu dabūja “McLaren” komandā,” saka Džordans. “Neesiet pārsteigti, ja atbrīvosies vieta “Red Bull” komandā, kur savulaik brauca arī pats Marks. Es neredzu iespēju, ka Daniels varētu atgriezties. Viņi jau iepriekš deva viņam iespēju un parasti viņi neatgriežas atpakaļ laikā, viņiem ir skaidri izteikta uz priekšu vērsta vīzija. Ja būs iespēja, Vēbers šo puisi var dabūt “Red Bull” komandā. Viņš atveda Oskaru no Austrālijas, un kas par lielu atklājumu viņš izrādījās!”