Formula 1 čempionāta oficiālais reportieris Lorenss Barretto ir pārliecināts, ka Miks Šūmahers ir pārliecinoša pirmā “Williams” izvēle, ja viņi nolems aizstāt Loganu Sardžentu.

Logans Sardžents šosezon aizvada savu debijas sezonu čempionātā, taču līdz šim vēl punktus nav guvis un palicis pārliecinošā Aleksa Albona ēnā. Stabilitātes trūkums un regulāras kļūdas var novest pie lēmuma neturpināt sadarbību ar amerikāni pēc šīs sezonas.

Britu vienībai, kas šobrīd konstruktoru kausā atrodas septītajā vietā jau ir līgums ar augsti vērtēto Aleksu Albonu uz 2024. gadu. Garāžas otrā pusē ir debitants Logans Sardžents, kura Formula 1 karjeras ievads bijis solīds, taču ne pārāk iespaidīgs. Viņam nāksies pielikt, lai paliktu čempionātā vēl vienu gadu,” norāda Barretto.

REstarts #43: Pussezonas apskats pa komandām REstarts

“Williams” ir kopīgi uzlikuši roku uz amerikāņa pleciem un darījuši visu, lai noņemtu jebkādu spiedienu, palīdzot atrast nepieciešamo ritmu. Viņi paļaujas, ka viņam izdosies nopelnīt otro iespēju pie zilās mašīnas stūŗes, taču nepieciešama ne vien stabilitāte, bet arī atstatuma samazināšana pret albonu, it īpaši kvalifikācijās, lai būtu rezultāti. Ja tie nesekos, viņa vieta ir apdraudēta. Miks Šūmahers ir loģiskākā izvēle. Jau pērn viņam bija pārrunas ar komandu, turklāt “Mercedes” rezervista lomā viņš saņēmis daudz uzslavu no Hamiltona un Rasela.”

Pozitīvi noskaņots par Šūmahera paveikto ir arī “Mercedes” vadītājs Toto Volfs, norādot, ka cer uz Mika atgriešanos sacīkšu režīmā, tomēr apzinās, ka viņam ir maza ietekme pār septiņkārtējā pasaules čempiona Mihaela atvases karjeras nākamajiem soļiem. “Williams” šobrīd izmanto “Mercedes” ražotos jaudas agregātus un vismaz pagaidām publiski nav izskanējusi informācija, ka šī sadarbība varētu beigties.

Ja Šūmahers kļūs par “Williams” pamatsastāva braucēju, viņš ies sava onkuļa Ralfa pēdās, kurš Frenka Viljamsa radītajā komandā startēja no 1999. līdz 2004. gadam, izcīnot sešas uzvaras un piecas pole position, kā arī septiņās sacīkstēs sasniedzot ātrāko apli.