2016. gada Formula 1 čempions Niko Rosbergs publiski izteicies, ka būtu labi, ja Serhio Peress kādu laiku neizmantotu sociālos tīklus, lai pēc iespējas efektīvāk atgūtu kādreizējo formu.

Serhio Peress iesāka šī gada Formula 1 sezonu ar divām uzvarām un trim 2. vietām, liekot galvenajiem optimistiem cerēt uz cīkstēšanos par čempiona titulu. Turpinājumā meksikānis nespēja noturēt pacelto latiņu – regulāras kļūdas kvalifikācijās piecus posmus pēc kārtas liedza iekļūt labāko desmitniekā, kas, protams, atstāja negatīvu iespaidu uz sacīkšu rezultātiem. Arī startējot no augstām pozīcijām Peress nav spējīgs turēt Verstapena tempu.

Es ieteiktu Serhio izslēgt visus mediju kanālus un neizmantot sociālos tīklus. Viņš redzēs vairākas memes un komentārus, kas noskaņoti pret viņu. Žurnālisti uzdos jautājumus, tādēļ ir jāspēj no tā visa sevi distancēt,” norāda Niko Rosbergs, kurs pats savulaik izjuta līdzīgu spiedienu, strādājot vienā komandā ar Luisu Hamiltonu.

Vienīgā problēma ir tā, ka viņam vienalga nākas doties uz trasi un sēdēt 50 žurnālistu priekšā. Viņi vaicās: ‘Hei, Serhio, tu piedzīvo savas karjeras lielākos izaicinājumus. Vai tev izdosies izķepuroties?’ Tas allaž atstāj iespaidu, jo tu klausies. Atbildot uz šādiem jautājumiem, nav iespējams tos ignorēt,” Rosbergs norāda ‘Sky Sports’ podkāstā, piebilstot, ka nākamie jautājumi būtu par to, vai viņu neuztrauc iespēja, ka viņš varētu zaudēt savu vietu komandā pret Danielu Rikjardo.
REstarts #43: Pussezonas apskats pa komandām REstarts

Rosbergs arī aicinājis Peresu nesalīdzināt sevi ar komandas biedru, vai veikt prognozes, kas var ietekmēt tuvāko nākotni. “Viņš bija ļoti koncentrējies uz Maksa pieveikšanu un kļūšanu par čempionu, to atkārtoti sakot ziemā. Ir laiks par to aizmirst. Sacīkšu nedēļas nogali pēc nogales, sesiju pēc sesijas paveic lielisku darbu. Sagatavo sevi, cik vien labi spēj, novērtē riskus, un padari labu darbu. Tas ir veids, kā atgūties.