“McLaren” komanda un tās pilots Oskars Piastri vienojušies par sadarbības pagarināšanu un parakstījuši jaunu līgumu līdz 2026. gadam. Tas nozīmē, ka sportists pārstāvēs komandu arī sākoties jaunajai F1 tehniskajai ērai.

Austrāliešu pilots F1 čempionātā debitēja vien šogad, taču jau paspējis sevi labi pierādīt un daudzi viņu uzskata par potenciālo nākotnes čempionu. Pašreizējais līgums ar komandu Piastri tika noslēgts līdz 2024. gada beigām, bet tagad, ļoti laicīgi, pagarināts vēl uz diviem gadiem.

“Esmu saviļņots par sadarbības pagarināšanu ar “McLaren” komandu,” sacīja 22 gadus vecais Piastri. “Gribu ar šo komandu aizcīnīties līdz uzvarām. Esmu sajūsmā par vīziju un tiem pamatiem, kas jau ielikti, lai mēs tur nokļūtu.”

Aizvadīto 15 posmu laikā Piastri sešās “Grand Prix” sacīkstēs finišējis punktos, labāko rezultātu sasniedzot Silverstonā, kur tika izcīnīta ceturtā vieta. Sezonas kopvērtējumā viņš ieņem 11. pozīciju.

Piastri ir tikai viens no diviem pilotiem, kurš jau ir nodrošinājis sev vietu kādā no komandām uz tik ilgu termiņu – Maksam Verstapenam kontrakts ar “Red Bull” ir spēkā līdz pat 2028. gadam. Savukārt līdz 2025. gada beigām līgumi jau kabatā Luisam Hamiltonam un Džordžam Raselam (“Mercedes”), kā arī Lando Norisam (“McLaren”) un Valteri Botasam (“Alfa Romeo”).