Tomass Štolcermanis otro gadu pēc kārtas piedalās “Ferrari Driver Academy” un Itālijas Automobiļu kluba (ACI) rīkotajā skautu nometnē. Tās mērķis ir izraudzīties nākotnes autosporta zvaigznes un palīdzēt jaunajiem talantiem turpmākās karjeras izaugsmē.

Nometne norisinās “Ferrari” rūpnīcas mājvietā Maranello. Štolcermanis ir vienīgais no četriem šogad uzaicinātajiem pilotiem, kas tajā piedalās jau otro reizi. Kopā ar viņu uz nometni devušies bijušā F1 pilota Jana Lammersa dēls Renē Lammerss no Nīderlandes, kā arī itāļu jaunie braucēji Emanuele Olivjeri un Matija Kolnagi.

Vairākas dienas sportisti pavadīs gan rūpnīcā, kur tiks aizvadītas nodarbības fiziskajā sagatavotībā, teorētiskajās zināšanās un stresa mendžmentā, gan trasē, braucot ar “Formula 4” klases sacīkšu auto. Pēc nometnes tiks izvērtēts, vai kādu no četrotnes sūtīt uz gada beigās gaidāmo skautinga pasaules finālu, kur tiks pieņemts lēmums par jauno braucēju iekļaušanu “Ferrari Driver Academy” programmā.

Pašlaik “Ferrari Driver Academy” sastāvā ir Arturs Leklērs (“Formula 2”), Olivers Bīrmens (“Formula 2”), Dino Beganovičs (“Formula 3”), Rafaels Kamara (“Formula Regional Europe”), Džeimss Vartons (“Formula 4 UAE”) un Tūkka Taponens (“Formula 4 Italia”), kā arī divas jaunās dāmas – Aurēlija Nobelsa (“Formula 4 Italia”) un Maja Veuga (“Formula Regional Europe”).

Skautu nometnes pirmajā sezonā kopā ar Štolcermani piedalījās zviedrs Oskars Pedersens, kā arī itāļi Nikolā Lakorte un Matteo de Palo.

Caur “Ferrari” braucēju akadēmiju iespēju braukt “Formula 1” čempionātā nodrošināja Serhio Peress, Žils Bjanki, Šarls Leklērs un Miks Šūmahers, bet Lenss Strols un Guanju Žou bijuši akadēmijas sastāvā pirms nonākšanas F1.