Meksikas F1 posma laikā kāds no skatītājiem izraisīja kautiņu, kurā pēc tam iesaistījās vēl vairāki cilvēki. Vainīgais ātri tika noskaidrots un viņam uz mūžu aizliegts apmeklēt čempionāta sacīkstes.

Pēc svētdien Mehiko notikušajām F1 sacensībām sociālajos tīklos parādījās video, kuros bija redzams, ka “Foro Sol” stadiona sekcijas tribīnēs izcēlies kautiņš. Kāds līdzjutējs pienācis pie diviem “Ferrari” atbalstošiem faniem un iesitis tiem, pēc kā dūru vicināšanā iesaistījās arī citi apkārt esošie.

Agresīvais F1 fans pats saņēma pretestību no apkārtējiem, līdz tika aizvests apsardzes pavadībā.

Čempionāta preses pārstāvis medijiem apstiprinājis, ka nekārtību izraisītājs tika izraidīts no trases un viņam noteikts aizliegums uz mūžu apmeklēt F1 posmus.

Pirmajā līkumā pēc starta notika sadursme starp “Ferrari” pilotu Šarlu Leklēru un meksikāni Serhio Peresu no “Red Bull” komandas, kurš viņu mēģināja apdzīt. Kamēr Leklērs turpināja sacensības un izcīnīja trešo vietu, Peress savu skatītāju priekšā bija spiests izstāties. Šis gan vairāk uzskatāms par vienkārši sacīkšu negadījumu, taču Leklērs pēc sacīkstes intervijas laikā saskārās ar līdzjutēju ūjināšanu.

Jāpiebilst, ka vēl pirms Meksikas GP nedēļas nogales blakus trasei notika apšaude, kad policija dzinās pakaļ nozagtai mašīnai. Tika nogalināts viens no policistiem un viens no noziedzniekiem.