“Ferrari” piloti Šarls Leklērs un Karloss Saincs sasnieguši ātrākos rezultātus Lasvegasas GP otrajā treniņā, kas noritēja bez aizķeršanās, bet noslēdzās vien četros naktī pēc vietējā laika.

Pēc tam, kad pirmais treniņš jaunajā Lasvegasas ielu trasē varēja notikt vien mazāk par desmit minūtēm, otrā sesija norisinājās pusotras stundas garumā un aizritēja bez aizķeršanās. Trases inspekcijas dēļ sesija sākās ar aizkavēšanos, vien pustrijos naktī pēc vietējā laika. Visi līdzjutēji turklāt tika izraidīti no trases, jo drošības personālam bija beidzies noteiktais darba laiks.

Lai gan jauna ir ne vien trase, bet arī tās segums, līdz ar ko saķeres līmenis sākotnēji ne tuvu nebija tas labākais, nekādi incidenti piedzīvoti netika. Daudzkārt braucēji izmantoja atkāpšanās zonu, nespējot laicīgi sabremzēties pirms viena no līkumiem.

Darbība trasē notika ļoti aktīvi, komandām steidzot ievākt iespējami vairāk datus, ko izmantot atlikušajā nedēļas nogalē. Arī vadošie rezultāti arvien mainījās, bet ļoti spēcīga izskatījās “Ferrari” komanda.

Karlosa Sainca mehāniķi tomēr paspēja savest kārtībā “Ferrari” formulu pēc incidenta ar notekas akas lūku pirmajā treniņā, līdz ar ko sportists varēja pilnvērtīgi izmantot treniņam atvēlēto laiku. Tiesa gan, viņam piespriests desmit starta vietu sods par vairāku komponenšu maiņu (kas bija jāveic pēc kontakta ar akas vāku).

Ātrākais šajā treniņā bija viņa komandas biedrs Šarls Leklērs, kurš Lasvegasas apli nobrauca 1 minūtē 35.265 sekundēs. Saincs ieņēma otro vietu, atpaliekot vairāk par pussekundi, bet trešais ātrākais bija Fernando Alonso no “Aston Martin” vienības.

Lasvegasas GP otrais treniņš: