Tomass Štolcermanis portālam F1.LV nedaudz sīkāk pastāstīja par aizvadīto debiju Malaizijā notikušajā Dienvidaustrumāzijas F4 čempionāta posmā, kas latviešu autosportistam bija debijas sacensības formulu kategorijā.

Kvalifikācijā Tomass izcīnīja ceturto starta pozīciju, ko sākotnēji noturēja, bet finišēja sestajā vietā.

“Nekas īpašs pirmajai sacīkstei, nekur “neapgriezos”, nebija kontaktu, un tā arī aizbraucu līdz finišam,” stāsta Tomass Štolcermanis. “Starts varbūt nebija tas labākais, bet pirmajā aplī noturēju savu pozīciju, vēlāk mani apdzina. Pietrūka temps, nevis nedaudz, bet ļoti daudz. Ar komandu visu esam izrunājuši, nav tikai no manas puses tas atstatums, bet arī formulas, un rīt noteikti jābūt labāk.”

Tomass komentē: “Vakar treniņbraucienos, salīdzinot ar jaunām riepām, “tas laiks” atnāca kādā ceturtajā, piektajā aplī, bet kvalifikācijā tas bija jau pirmajā, otrajā aplī, un es “ņēmu” tos pirmos apļus nedaudz mierīgāk, lai sagatavotu riepas tam trešajam, ceturtajam, bet bija nedaudz par vēlu, jo riepas jau bija pārkarsušas un nestrādāja. Skatoties datos, kādas 0.3 sekundes varēju nomest. Kopumā normāla diena, nekas īpašs.”