“Mercedes” komanda ir interesējusies par iespējām nolīgt Lando Norisu un Šarlu Leklēru, pirms abi piloti nesen pagarināja līgumsaistības ar savām līdzšinējām vienībām. Tikmēr Žaks Vilnēvs uzskata, ka reālākais Luisa Hailtona aizstājējs nākamgad ir Fernando Alonso.

Kā ziņots, Hamiltons nākamgad pametīs savu ilggadējo komandu “Mercedes” un startēs “Ferrari” sastāvā, kur nomainīs Karlosu Saincu.

Par Saincu jau ilgāku laiku baumo, ka viņš kļūs par “Audi” pilotu. Ļoti reāla līdz ar to iespēja ir, ka jau nākamgad sportists pārstāvēs “Sauber” vienību, kas 2026. gadā pārtaps par “Audi” rūpnīcas komandu. Neoficiāli zināms, ka jau nākamsezon tās rindās vairs nestartēs ne Guaju Žou, ne arī Valteri Botass.

Šobrīd tiek ziņots, ka “Mercedes” vadītājs Toto Volfs gribējis nolīgt “McLaren” pilotu Norisu vai “Ferrari” braucēju Leklēru, taču nesen kļuva zināms, ka viņi vēl vairākus gadus turpinās startēt pašreizējās komandās. Tagad tiek ziņots arī par kādu drosmīgu soli, ko “Mercedes” varētu izvēlēties veikt, proti, Hamiltonu aizstāt ar pašlaik 17 gadus veco itāļu autosportistu Andrea Kimi Antonelli, kurš šogad debitēs F2 čempionātā.

1997. gada F1 čempions Žaks Vilnēvs tikmēr uzskata, ka Hamiltonu vajadzētu aizvietot veterānam Alonso, pērnās sezonas vienam no lielākajiem sacīkšu varoņiem čempionātā.

“Esmu pārsteigts, sevišķi par laiku, kurā tas viss ir noticis,” saka Vilnēvs. “Šāda veida paziņojumi iepriekš vēl nav bijuši. Ļoti savādi, bet par to tiks runāts visu gadu un būs interesanti. Ir sajūta, ka “Mercedes” kaut kā pietrūkst, ko divu gadu laikā viņi nevar atrisināt.”

Jautāts, ko viņš izvēlētos Hamiltona vietā, Vilnēvs sacīja: “Fernando Alonso. Tas būtu fantastiski. Jo tāda komanda kā “Mercedes” nevar nolīgt vēl vienu jauno braucēju, tā kā tas bija ar Džordžu Raselu. Toto būs savas idejas, kā rīkoties.”