“Red Bull Racing” izvērsusi iekšējo izmeklēšanu pret Kristianu Horneru, jo par komandas vadītāju no kāda darbinieka puses saņemtas ļoti nopietnas apsūdzības.

Lai gan aizvadīto sezonu vadošā F1 komanda “Red Bull” apstiprinājusi, ka šāda izmeklēšana sākta, netiek sīkāk skaidrots, par kāda veida pārkāpumu ir runa.

“Pēc tam, kad uzzinājām par nesenajām apsūdzībām, sākām neatkarīgu izmeklēšanu,” teikts “Red Bull” oficiālajā paziņojumā. “Šo procesu, kas jau notiek, veic ārējs speciālists, jurists. Mūsu uzņēmums šīs lietas uztver ārkārtīgi nopietni, un izmeklēšana tiks pabeigta, cik drīz vien tas praktiski būs iespējams. Plašākus komentārus šobrīd sniegt nebūtu lietderīgi.”

Holandiešu medijam “De Telegraaf” Horners jau paguvis paust, ka pilnībā noraida uz sevi vērstās apsūdzības. Tikmēr šobrīd jau sākušās baumas par viņa iespējamo atkāpšanos no amata.

Kristians Horners “Red Bull” vienību vada kopš tās izveides 2005. gadā. Šajā laikā Sebastians Fetels komandas sastāvā guvis četrus, bet Makss Verstapens – trīs titulus. Pašai komandai Konstruktoru kausu izdevies izcīnīt sešas reizes, tostarp pēdējos divus gadus.